Шкода чи користь!

Говорять, що Ваші обігрівачі шкідливі?

– “…Інфрачервоні обігрівачі – найбільш прийнятні з точки зору безпеки для побутового використання” (СМ. Вікіпедію)

Парацельс сказав: «Все в великій мірі є отрута». Вода – це життя, якщо її випити 0,2-0,5л за раз – це КОРИСТЬ. А якщо ви вип’єте за раз 5 л води – Вам буде не дуже приємно – це ШКОДА. Вода – це шкода чи користь?

Або інший приклад, якщо в лазні попаритися 5-15 хвилин буде “класно” для здоров’я, але якщо там просидіти 30-50 хвилин, то це екстрим. Є чіткі керівництва, як користуватися обігрівачами. Але при недотриманні норм установки і техніки безпеки відповідальність несе сам споживач. Якщо клієнт купив і встановив обігрівач і скаржиться на дискомфорт і головний біль, треба запитати про стан його здоров’я. Тому що є категорія людей, наприклад гіпертоніки, яким взагалі протипоказано бути в теплому приміщенні. Їм погано в лазні, на сонце і в приміщенні, де температура вище 20 С. З підвищенням температури у них підвищується артеріальний тиск і від цього головний біль. Все це можна усунути якщо правильно встановити обігрівач і налаштувати роботу терморегулятора. Слідуйте інструкціям на довгохвильові обігрівачі Білюкс!

Білюкс - промені життя і здоров'я!Чим довгохвильовий обігрівач безпечніше інших інфрачервоних?

У інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 4 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що чинить на організм людини по-справжньому унікально-корисну дію. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль, наш організм сприймає як «природне», наближене до природних умов. І ми отримуємо комфортні умови для нашої життєдіяльності.

Шкода і користь

Який же вплив надає далеке або довгохвильове випромінювання на тіло людини?

Цей вплив розділяють на дві складових. Перша з них – загальнозміцнююча дія, яка допомагає організму боротися з багатьма відомими хворобами, посилює імунітет, підвищує природну опірність організму, допомагає боротися із старістю. Друга – пряме лікування загальних погіршень здоров’я, з якими ми зустрічаємося повсякденно.

СЕС Білюкс Патент БілюксПатент Білюкс здоров'я

 

Автор: Бовкун Роман Андрійович