Заощаджуємо тепло з продукцією від компанії Білюкс

найдешевше опалення будинку

Запорука затишку і комфорту у будинку – це тепло. Якщо влітку про це ми не замислюємося, то коли приходить осінь, а потім холодна зима, питання тепла стає дуже актуальним.

Стельові інфрачервоні обігрівачі – новинка в системі опалення

Не секрет, що установка парового опалення обійдеться вам в кругленьку суму. Крім того, ціни на газ постійно зростають і опалювати газом житла з квадратурою більше 80-ти кв. м теж не дуже дешево. Купівля якісних настінних інфрачервоних обігрівачів може виправдати себе, але тільки на невеликій площі.

У цих умовах найдешевше опалення – це установка стельового обігрівача, який працює за рахунок випромінювання інфрачервоних хвиль. Фактично, це новітня розробка, яка отримала позитивні відгуки на заході, і тепер активно завойовує наш ринок.

Принцип роботи і спектр застосування інфрачервоних обігрівачів

Принцип роботи даного обігрівача дуже простий: він випромінює довгі або середні інфрачервоні хвилі, в залежності від типу пристрою. Ці хвилі не тільки нешкідливі для людини, але і можуть надавати корисну дію на людський організм.

Спектр застосування стельових обігрівачів дуже широкий. Наші фахівці з радістю порадять, як зробити найдешевше опалення будинку. Обігрівальні плити можна встановлювати як в невеликих кімнатках, так і у великих просторих приміщеннях, площею до 1000 квадратних метрів і висотою стель до 20-ти метрів.

Поради – від наших професіоналів

У нашому інтернет-магазині ви можете купити економічний обігрівач будь-якого типу:

  1. для вулиці;
  2. для будинку;
  3. для промислового підприємства;
  4. терморегулятори.

Найдешевше опалення приватного будинку можна спланувати разом з нашими професіоналами, які не тільки порадять кількість і розмір обігрівачів, але і зроблять якісний монтаж пристроїв.

Не зайвим буде нагадати, що дані пристрої також застосовуються при облаштуванні теплих підлог.