Обігрівачі Білюкс відгуки

Відгуки про Білюкс із зазначенням джерел з Інтернет

1078829_486423691441950_447986044_o“Здрастуйте ! Хочу поділитися емоціями 🙂 замовила обігрівач восени. тоді ж і отримала (ніяк не могла відписати відгук) замовила стельовий обігрівач Бі-Люкс 600 .довольна на всі 100% Варто у мене як основне опалення, в зимові морози – 30, у мене в кімнаті було виставлені +25. що дуже радує.

Плюси Тихий, не заважає під ногами 🙂 не кидається в очі (знайомі приходять в гості ніяк не можуть збагнути від куди береться тепло) ну і звичайно ж економний 🙂

Мінуси ..від чогось не горить зелененька лампочка на самому обігрівачі..а в загальному все відмінно! А ще одно.у мене був раніше бі-люкс 1350.так ми його коли встановити не підключили стабілізатор напруги 🙁 якось мережу видала 300Вт. і обігрівача більше немає. Тому ТРЕБА ОБЕРЕЖУТЬСЯ 🙂 ”

В’ячеслава Урсу 17.02.12, Джерело: vsesezon.com.ua

Ще…

_11OltXvP2I– “Замовила днями обігрівач стельовий Білюкс з доставкою до Харкова. Отримала на наступний день на Новій пошті, де і оплатила за товар. Доставили безкоштовно. Не в сезон дешевше купувати – літні знижки…”
Плюси
Швидко і безпечно – без передоплати.
Мінуси
немає

Ірина Філоненко15.05.11, Джерело: vsesezon.com.ua

І ще…

Знімок екрану 2016-01-10 в 00.42.07 – “Хотілося б поділиться досвідом. Ми обігріли дачний будинок інфрачервоними обігрівачами компанії БІЛЮКС. Довго вибирали, адже брендів багато, але як я зрозуміла з відгуків білюкс найпопулярніші. Відгуки тільки позитивні за рік роботи не один обігрівач не вийшов ізстроя, вре працюють як годинник. У нас встановлені Б1000, Б1350 і білюкс Б600. Практично вся серія побутових обігрівачів. Виготовлені якісно , працюють безшумно. все як ми хотіли, встановив і забув. Коли сусіди приходять, непоймут від куди тепло, всі звикли, що обігрівачі повинні перебувати на підлозі або на стіні. А тут все на стелі, дуже зручно, місця не займає зовсім.”

Спасибі Білюкс. Форум: Обігрівачі для дому

 І ще один…

– “Оч рада, що поставила БіЛюкс! За те, що виконали якісний прорахунок, щодо мого будинку, а не за шаблоном, окреме спасибі!”

Катерина Олефір, 27.12.10, Джерело: teplotema.prom.ua

А також відгуки підприємств

Відгук опалення цеху

відгук опалення будинок культури

Дитсадок

Опалення дитячого садка

Відеовідгук про довгохвильові обігрівачі “Опалення цеху”

Відеовідгук “Торговий павільйон”