Опалення балкона, лоджії інфрачервоними обігрівачами

Побутове опалення

У побутовому опаленні обігрівачі Білюкс ідеально підходять для опалення балкона, лоджії або еркера.

Тепла лоджія – це плюс одна кімната.

На балконі або лоджії умовою ефективного обігріву насамперед є утеплення. Якщо з цим проблема вирішена, то комфорт від електричного опалення балкона при мінімальних витратах на енергію, забезпечить довгохвильовий обігрівач. Опалення балкона або лоджії дозволяє створити додаткову житлову площу в квартирі. По-цьому тенденція об’єднувати балкони з кухнями, вітальнями та іншими житловими приміщеннями набула масового порядок.

   Для теплого балкона можна розробити ексклюзивний дизайн і розмістити тут опалення, яке не займе корисної площі на підлозі або стіні. Приміщення можна використовувати як робочий кабінет або бібліотеку, для занять музикою, спортом, для затишних посиденьок c друзями в комфортній обстановці або як зимовий сад, але ви можете запропонувати і свій варіант!

   Від успішності вирішення цього питання залежить, чи буде мікроклімат на балконі комфортним. На балконі не дозволяється проводити центральне опалення. Тому при похолоданні багато городян, що не утеплюють і не обігрівають балкон або лоджію, відчувають незручності.

   З розвитком сучасних технологій якісний обігрів балкона більше не є проблемою. Найоптимальнішим і економічним рішенням буде установка на стелі інфрачервоних електричних обігрівачів Білюкс. За допомогою інфрачервоних променів ефективно прогрівається весь повітряний простір, не втрачаючи енергії, вони проходять крізь повітря і зігрівають підлогу. Повітряний простір поруч з підлогою прогрівається в першу чергу, і нижні шари повітря завжди тепліші, ніж верхні. Використовувати інфрачервоне опалення можна не тільки для приватного опалення, зокрема: балконів, дачних або садових будинків, гаражів, котеджів, приватних будинків, але і для промислового опалення цехів, ангарів, складів, для відкритих майданчиків.

УВАГА! Перш ніж обігрівати балкон за допомогою інфрачервоних променів, необхідно склити його і укласти внутрішню теплоізоляцію. Як утеплювач можна використовувати мінеральну вату, керамзитобетон, теплу штукатурку, тепловідбивні рулонні матеріали і інші теплоізоляційні прошарки. Теплоізоляція балкона може бути виконана і за допомогою сендвіч-панелей.

   Прокладають теплоізоляційні матеріали по всьому периметру балкона, включаючи підлогу і стелю. Додатково можна обшити внутрішні стіни за допомогою дерева або інших матеріалів. Утеплює балкон і зовнішня обробка пластиковими панелями або сайдингом. Необхідно надійно герметизувати всі щілини і стики, тільки в цьому випадку обігрів балкона буде ефективним. Утеплена лоджія тільки знижує втрату тепла, тому без теплового джерела не обійтися.

Утеплення балкона

Утеплення балкона

Після того як теплоізоляція балкона завершена, можна переходити до монтажу та підключення інфрачервоного обігрівача. Сучасні електричні прилади для обігріву встановити не складніше звичайної люстри. Після монтажу ніде не стирчать дроти. Обігрівачі нового покоління Білюкс встановлюються на стелі, що дозволяє ефективно використовувати поверхню підлоги і стін, не займаючи корисної площі. Елегантний дизайн легко і органічно впишеться в ваш дизайн балкона або лоджії.

Якщо обігрів балкона здійснюється за допомогою інфрачервоних приладів вітчизняного виробництва Білюкс, то можна не побоюватися за велику витрату електроенергії. Ці прилади відрізняються не тільки тим, що швидко нагрівають приміщення, але і високою економічністю. За допомогою терморегулятора можна задавати комфортну температуру, є система автоматичного включення і виключення. Завдяки терморегулятору в нічний час можна встановлювати нижчу температуру, що також дозволяє знизити витрати електроенергії.

Опалення балкона

Опалення балкона

Нові економічні інфрачервоні обігрівачі Білюкс мають більш досконалу конструкцію, краще прогрівають приміщення і працюють практично безшумно в порівнянні зі своїми попередниками. На відміну від інших електричних приладів при використанні Білюкс рівномірно нагрівається повністю весь простір. Слід зазначити, що інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» екологічні: не спалюють кисень і виключають можливість руху пилу, абсолютно нешкідливі для здоров’я, що підтверджують сертифікати, до того ж обігрівачі мобільні, пожежобезпечні, довговічні з терміном експлуатації більше 25 років.

Опалення лоджії

Опалення лоджії

Опалення Лоджії

Опалення лоджії 2