Опалення заміського будинку, котеджу, дачі

Опалення заміського будинку

ОПАЛЕННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Щоб зробити Ваш приватний будинок теплішим і затишним в період суворих зимових місяців розглянемо переваги використання променевої системи опалення! Це сучасний винахід робить прохолодні осінні та весняні дні і дні крижаної зими, проведені в житлових приміщеннях або на робочому місці набагато більш повноцінними і прогнозованими використовуючи унікальний механізм нагріву системи, що дає вам розкішне тепло і затишок.

Променисті довгохвильові системи опалення є екологічно чисті системи опалення кімнати або будинку, як по генерації тепла за допомогою електричної енергії стельових панелей (електричне променисте опалення) розташованого на стелі вздовж вікон (або холодних стін) або опалення підлоговими панелями з циркулюючою гарячою водою / маслом всередині труб під підлогою (гідроніческе променисте опалення ).

Однією з найважливіших позитивних рис цих методів довгохвильового променистого опалення є те, що вони надзвичайно екологічно чисті. Таким чином, наприклад в Європі, ви можете отримати екологічні дотації влади на ціни на житло або офіс при цьому не переплачувати за тепло!

Опалення заміського будинку, приватного будинку, котеджу, дачі

Променисті системи опалення в змозі генерувати більше тепла або, можливо, додаткове тепло за рахунок меншого споживання енергії, ніж більшість інших основних видів систем опалення.

Ви могли б мати можливість вибрати з широкого спектру технологій променистого опалення, для основного опалення – таких як стельове променисте довгохвильове електричне опалення або додаткового широко поширеного і виключно ефективного та економічного Гідроніческого (рідина) променистого опалення від теплових насосів, що ідеально підходить для вашого будинку, офісу і відповідає вимогам вашого Декору та способу життя!

Ви можете встановити променисті системи опалення безпосередньо на будь-який вид стелі.

Тепло випромінюється зверху вниз і передається повітрю за допомогою підлоги, промені передаються і поглинаються абсолютно різними предметами в кімнаті. Чим більше нагрітих об’єктів в приміщенні, тим рівномірніше температура повітря охоплює весь простір приміщення, таким чином, Ви завжди відчуваєте заспокійливе тепло по всій кімнаті! Тепло залишається в місці знаходження людей, а не йде під стелю або “вивітрюється” на вулицю кожен раз, коли відчиняються двері або вікно. Таким чином, екологічне променисте електричне опалення робить комфортний і рівномірний нагрів, повністю ліквідовуючи холодні зони.

Встановлюючи панелі променистого опалення на стелю, ви зможете уникнути проблем з установкою у бетонній плиті на підлозі (демонтаж підлоги)!

Лучисте електричне опалення є найбільш підходящим обладнанням для використання в регіонах, де електрична енергія постачається за низькою вартістю! Таким чином, в разі, якщо ви плануєте поставити електричний випромінювач в ваш будинок або на робоче місце то не забудьте встановити тепломісткий матеріал для підлоги (дерево, тепломісткий лінолеум, ковролін) і ізоляцію. Це допоможе швидко акумулювати генероване тепло для тривалої віддачі його повітрю, при вимкнених панелях – тим самим економлячи ваше споживання електричної енергії у величезному ступені.

Автор: Кева Г. Терпін

У разі, якщо у вас виникла спрага додаткової інформації щодо променистого довгохвильового електричного опалення, відвідайти сайт автора без вагань!