Опалення заміського будинку без газу

Опалення заміського будинку без газу

Вирішити подібну проблему в житлових будинках з дерева можна за допомогою опалювального котла. Однак щоб зробити правильний вибір, слід вивчити основні параметри обладнання. Більшість користувачів при покупці опалювальних систем звертають увагу на вид палива, на основі якого утворюється тепло. Наприклад, якщо ви не підключені до газопроводу, то варто звернути увагу на електричні, твердопаливні та рідкопаливні котли, а також систему інфрачервоного обігріву.

Опалення заміського будинку без газу

Оскільки підключення до газопроводу загрожує такими проблемами як низький тиск в системі, жителі можуть залишитися без тепла в будь-який момент. Електрокотел допоможе вийти з ситуації, що склалася: простота обслуговування і експлуатації дозволяє використовувати такий обігрівальний пристрій в будь-якому будинку. Однак через постійне підвищення цін на електроенергію, електричні котли обійдуться досить дорого.

Зверніть увагу на нову систему опалення, яка захищена від води і протікання, так як в ній відсутній радіатор. Крім того, система не розморозиться в зимовий період. Для прийняття правильного рішення уважно вивчіть всі переваг і недоліки опалювальних систем, а потім вибирайте, яке обладнання впорається з опаленням дачі або заміського будинку на 100%.

Експлуатуючи електричний котел, господарі стикаються з ще одним нюансом. Коли площа приміщення до 50м2, то обладнання працює від мережі з напругою 220В, а ось якщо більш 50м2, тоді знадобиться трифазне джерело живлення.

Твердопаливний котел – ефективний спосіб опалення, але час від часу його необхідно прочищати від продуктів горіння. Відходи збираються в грілці, засмічуючи її.

Котли, що працюють на рідкому паливі – мазуті, бензині, солярці – не підходять для житлової зони. Пальне для жидкотопливного котла виділяє токсичні речовини в повітря, а жити з такими «ароматами» просто неможливо.

Купуючи котел, що працює на дровах, слід ознайомитися з особливостями приладу. Недорогі моделі оснащені мінімумом автоматики, а дорогі і технологічні системи додатково мають функцію підтримки комфортного температурного режиму. Клапан подачі газу моментально закриється в автоматичному режимі, якщо полум’я випадково згасне. Таким чином, можна уникнути витоку газу. Оскільки від роботи опалювального обладнання буде залежати якість опалення, не можна пускати ситуацію на самоплив, і робити вибір «пальцем в небо».

Опалення заміського будинку без газу за допомогою інфрачервоної довгохвильової системи має такі переваги:

– Економія електрики.

– Швидкий нагрів приміщення навіть після тривалого відключення тепла.

– Немає необхідності витрачатися на установку і обслуговування.

– Контроль власних витрат.

– Ніяких протікаючих радіаторів і стрибків тиску!