Опалення складу електрикою

Опалення складу електрикою

Опалення підсобних приміщень

  • Підсобні приміщення, ангари, склади зазвичай використовуються для зберігання товарів народного споживання або промислової продукції.
  • Зазвичай власники не замислюються над тим, як опалювати ці приміщення, однак, на практиці персонал проводить там досить багато часу.

Створюйте комфортні умови для роботи!

  • При отриманні товару робочі можуть проводити цілий день на складі, і якщо не створити комфортних умов для роботи, то це обернеться хворобою співробітників або навіть звільненням.
  • Кому захочеться стояти цілий день на морозі, при цьому, виконуючи свої безпосередні обов’язки?
  • Така ситуація складається на багатьох підприємствах.

Тепло навіть на складі!

Заступник директора торгового складу, Григорій Бутенко, 35 років

Як все починалося

«Ще в минулому столітті приміщення опалювалося традиційним способом, але поступово трубопроводи стали лише заважати на складі. Від кричуще дорогого опалення довелося відмовитися, а самі системи були зношені вже до такої міри, що реставрувати їх просто не було сенсу.»

«Старі труби демонтували, і в якийсь момент склад виявився в «неопалюваному стані». У хід пішли різні способи електричного опалення: кожен із співробітників намагався внести свою лепту у спільну справу.»

«Так на складі зібрався цілий магазин стокової побутової техніки, починаючи від пожежонебезпечних нагрівачів зі спіраллю і закінчуючи важкими масляними радіаторами. Результатом експлуатації цього «добра» на складі стали перепади напруги і різко збільшилися рахунки за електроенергію. Довелося шукати інші способи, які вирішили б проблему раз і назавжди.»

Інфрачервоний вибір: виправдано і перевірено!

«Вивчивши безліч варіантів опалювальних приладів, ми зупинилися на електричному сегменті. Справа в тому, що, навіть незважаючи на підвищення тарифів, електрика є одним з доступних ресурсів на даному етапі. А якщо вміло застосовувати енергоефективні технології, то можна взагалі жити та радіти.»

«Основний принцип роботи інфрачервоного обігрівача – передача тепла за допомогою хвиль. Вирішальними факторами для нас стали не тільки можливість заощадити, але й особливі переваги системи.»

«Розміщення на стелі спочатку викликало подив. У нас на складі стелі під двадцять метрів, тому спочатку визнали вибір помилковим. Однак після того, як фахівці Білюкс пояснили нам, що при необхідності можна підвісити стельові системи на потрібній висоті, проблема відразу вирішилася.»

«У місцях постійної прохідності розмістили обігрівачі локально. Плюс по всій площі встановили необхідну кількість інфрачервоних систем, виходячи з розрахунків інженерів. На відміну від конвекторних систем не спостерігалося ніяких потоків теплого повітря, що викликало сухість і дискомфорт. Поряд з цим, інфрачервоні обігрівачі моментально розігрівалися до потрібної температури і стабільно утримували тепло на складі.»

«Вирок», або Оголосити суму, будь ласка!

«Придбання інфрачервоних систем обійшлося не так дорого. Якби була обрана система повітропроводів або потрібна прокладка труб, то така опалювальна система більше б нагадувала банкрутство підприємства. Потужність обігрівачів підібрали, відповідно площі складу. Ми використовували промислові інфрачервоні системи Білюкс.»

«Високий ККД і принцип дії електричних обігрівачів давав надію на те, що пристрої виправдають себе і в економічному сенсі. Паралельно з установкою інфрачервоних систем на складі були виконані роботи по утепленню ангара»

«По всій видимості, робота не пройшла даремно, так як за перші кілька місяців опалювального сезону ми змогли не тільки відчути комфорт на складі, а й отримати прибуток!»

«Завдяки інноваційним системам, ми заощадили кругленьку суму. Вирішили відкласти її на новорічний корпоратив, щоб повеселитися досхочу своїм дружним колективом. Загалом, в теплій компанії завжди тепло.»