Опалення теплиць або як опалити теплицю за принципом сонця?

https://www.youtube.com/watch?v=RB3AXgmWE9I

Приклад опалення теплиць довгохвильовими обігрівачами Білюкс (відео)

Електричні інфрачервоні (променисті) обігрівачі низької інтенсивності, довели свою ефективність в дублюванні сонячного тепла для теплиць (Greenhouses). Інфрачервоні системи опалення протягом багатьох років були ефективно використані в комерційному опаленні теплиць. Деякі виробники виявили, що інфрачервоні системи опалення перевищили їхні очікування і виявилися корисними у багатьох відношеннях для різних парникових культур. Суперзручна натискна колодка -тепер не треба інструментів, щоб підключити обігрівач!

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс низької інтенсивності є найбільш підходящими для парникових культур, які потребують додаткового опалення. Панелі променистих обігрівачів розташовуються в конику теплиці для максимального розкриття променевої енергії під кутом 90 -110 градусів вздовж площі теплиці. Цей вид променевої системи опалення пропонує розподіли тепла далеко за межі можливостей конвективних обігрівачів або високо інтенсивних обігрівачів, що “світяться”. Загальна довжина обігрівачів складається з панелей підключених один до одного за допомогою клемної безгвинтової колодки WAGO, система підвісу і форма розроблені таким чином, щоб відповідати конфігурації теплиць. Через низьку інфільтрацію повітря, можливо робити менше вентиляційні проходи, відповідно менше випускати тепла на вулицю.

 

Підключення обігрівача Білюкс

Клемна коробка інфрачервоного обігрівача Білюкс

 

У Компанії Білюкс ТОВ, ми віримо в створення умов для полегшення постійного реінвестування в дизайн продукту, виробничих процесів, програм контролю якості, інформаційних систем та безперервної освіти для нашого найважливішого активу – членів нашої команди. Завдяки цій міцній основі і постійного прагнення бути кращими – ТОВ Білюкс встановлює стандарти в забезпеченні максимальної задоволеності клієнтів.