Опалення Будинку Культури в смт. Новосвітлівка, Луганській області.

Комунальне опалення

 

У компанію «Білюкс» в 2010 році звернувся з проханням перший заступник голови Краснодонської Районної Державної адміністрації. Нам слід було організувати економний і якісний обігрів сцени і глядацької зали Новосвітлівського Будинку культури. Це один із прикладів опалення ЖКГ системами Білюкс.

Саме тут збираються жителі Луганська та Новосвітлівки для проведення урочистих заходів та святкування знаменних дат. Селище Новосвітлівка знаходиться в п’яти кілометрах від Луганська.

Комунальне опалення ЖКГ У залі спостерігається поступовий «каскадний спад» стель від восьми до трьох метрів. Для забезпечення оптимального розподілу тепла ми встановили побутові і промислові обігрівачі в чотири ряди. На восьмиметровой висоті в зоні перших рядів розташовані системи Білюкс П4000, далі блок систем Білюкс П2000 в кількості чотирьох штук. Нарешті, над місцями для глядачів останніх рядів встановлені побутові системи Білюкс Б1350 на триметровій висоті. Побутовим обігрівачам якраз знайшлося місце в зоні «Місць для поцілунків».

Обігрівачі встановили за наступною схемою:

Схема розміщення обігрівачів

Схема на електромонтажні роботи Білюкс

Опалення концертного залу

Результат роботи компанії можна побачити на фотографії: знімок зроблений під час відрядження інженера-електрика компанії Володимира Маршалова і бригади електромонтерів в Новосвітлівку. Бригада з Харкова має багаторічний досвід робіт і кваліфікацію в області інфрачервоного опалення в Україні.

Підсумок роботи і старань фахівців компанії «Білюкс» – це позитивний відгук клієнта.

Опалення соціальної сфери ЖКГ


Підсумком наших зусиль і найкращою оцінкою роботи, може служити тільки відгук клієнта і його задоволеність результатом. Цей відгук нам пообіцяли зробити і він негайно буде представлений публічно, в цій статті.

Відгуки про опалення

Відгук про інфрачервоному опаленні Білюкс