Опалення промислових підприємств. Ми працюємо, а не робимо вигляд!

Опалення цеху деревообробки

BILUX є одним з провідних виробників електричних інфрачервоних обігрівачів, які також називаються ІЧ-панелі або інфрачервоні обігрівачі, для промислового застосування. В якості послуги для наших клієнтів, BILUX (Білюкс) також пропонує проектування схеми системи стельового інфрачервоного опалення і монтаж систем опалення “під ключ” включає елементи управління, на додаток до обігрівачів.

Всі наші інфрачервоні обігрівачі можуть виготовлятися відповідно до індивідуальних побажань і особливостей підприємства , а також завжди є в наявності на складі. Поставки систем стельового опалення найшвидші в галузі, як правило, 2 тижні або менше для нагрівачів і зазвичай близько 4 тижнів для монтажу всієї системи опалення. Монтаж стельових обігрівачів Білюкс можна здійснювати “своїми руками”, тобто силами штатних електриків і монтажників. У цьому можна переконатися зараз, перейшовши на інструкцію до промислового обігрівача Білюкс П4000 (стор. 10).

Обігрів підприємств

Ми випускаємо високоякісні, енергозберігаючі інфрачервоні обігрівачі широкого модельного ряду для України, ЄВРОПИ і СВІТУ. З нами працюють системні інтегратори і дистриб’ютори, а також приватні електрики і дилери. Всі обігрівачі та обладнання повністю сертифіковано і відповідає європейським стандартам РЄ. Ми встановлюємо найкращі ціни, при високій якості і швидкому обслуговуванні.

Опалення цеху металоконструкцій

ВСІ БИЛЮКСИ ПРОМИСЛОВОЇ серії спроектовані для ефективного використання на високих стелях в промислових підприємствах. BILUX ОБІГРІВАЧІ СТВОРЕНІ ДЛЯ використання в опаленні промислових високих приміщень, створюючи тепло і комфорт!

Інфрачервоне опалення парників

З недавніх пір «зелені» партії і уряд зменшив норми по викиду парникових газів і вуглецевих слідів. Електричні інфрачервоні обігрівачі BILUX є ідеальним вибором для усунення викидів і використання в якості екологічно чистих джерел тепла з високим ККД. Є ідеальним готовим рішенням для опалення промислових теплиць і підприємств громадського харчування.

стенд Білюкс

Нехай наші доброзичливі досвідчені партнери допоможуть Вам у виборі кращого опалення для вашого підприємства. Зателефонуйте нам за телефонами представництв тут, щоб обговорити ваші потреби в опаленні підприємств вже сьогодні.