Опалення виробничих приміщень інфрачервоними обігрівачами

Опалення заводу

Опалення цеху інфрачервоними обігрівачами БілюксЗавод, що випускає металоконструкції, відрізняється цехами з висотою стель від 4 до 14 метрів. Такі великі виробничі приміщення складно обігріти за допомогою традиційних конвективних систем. Крім того, варто відзначити підвищену необхідність вентиляції через наявність в повітряній масі шкідливих речовин.

Іноді встановлюють системи забору повітря в нижній частині приміщень. У результаті потужності йдуть на прямопротилежні дії. Конвективне опалення призводить до підняття нагрітого повітря вгору, а фільтри повітрязабірників, навпаки, тягнуть його вниз. Доцільність такої системи зводиться нанівець. Інфрачервоні системи Білюкс – краще рішення проблеми!

 

Надійність промислових ІЧ-систем Білюкс

Інфрачервоні системи розміщені в стельовій зоні або на стінах під прямим кутом. Також системи ІЧ-опалення можна монтувати на несучих конструкціях. Таким чином, можна захистити обігрівачі від механічних пошкоджень. На відміну від інфрачервоних систем, конвективное обладнання може пошкодитися в результаті переміщення верстатів, продукції в цехах або в аварійних ситуаціях.

Опалення за допомогою ІЧ-систем Білюкс виключає такий варіант, при якому обігрів припиняється повністю в результаті пошкодження труби теплопроводу. Збитки простою виключені при використанні інфрачервоних стельових обігрівачів, до того ж, системи зарекомендували себе як надійні пристрої на багатьох підприємствах.

Економія площі

Раніше, щоб опалити великі площі, були потрібні потужні системи опалення. Інфрачервоні системи Білюкс відрізняються легкістю і компактністю, але, в той же час, справляються з обігрівом величезних площ. Для монтажу пристрою не потрібно особливих навичок. Немає необхідності обладнати спеціальні приміщення в якості котелень, планувати прокладку труб без перешкод для вже існуючих комунікацій. Крім того, контроль теплообладнання тягне за собою наймання персоналу, який буде працювати в даній галузі.

Інфрачервоні системи опалення Білюкс допоможуть створити локальний обігрів в великому цеху без нагріву вхолосту всього приміщення.

Економія коштів

Застосування ІЧ-систем дозволяє заощадити 30% ресурсів в порівнянні з конвективним опаленням або традиційними нагрівальними приладами. Використання інфрачервоних обігрівачів дозволить скоротити не тільки споживання ресурсів, але і витрати підприємства!

На закупівлю опалювального обладнання, установку і обслуговування піде значна сума. Додатковими статтями витрат стануть транспортування енергоносіїв, залежність роботи обладнання від погодних умов. Всі вищевказані фактори зайвий раз свідчать про перевагу використання інноваційної інфрачервоної системи Білюкс.