Опалення медичних установ інфрачервоними обігрівачами

Опалення медустанов

Наслідки відключення центрального опалення в лікарні або пологовому будинку можуть бути дуже серйозними. Однак медичні установи, обладнані інфрачервоними обігрівачами Білюкс, від таких проблем захищені. Система обігріву інфрачервоними обігрівачами складається з окремих модулів, незалежних один від одного і взаємозамінних. У разі малоймовірної поломки одного з обігрівачів Білюкс можна швидко і просто усунути неполадку. Навіть в разі відключення електрики біди не трапиться. Справа в тому, що інфрачервоні промені прогрівають не повітря (як звичайні конвективні системи опалення), а самі стіни і предмети в приміщенні, які будуть дуже довго «віддавати» накопичене тепло.

Гігієнічність

Опалення Білюкс для медичних установРобота традиційних конвективних систем опалення завжди має на увазі наявність ефекту конвекції – тепле повітря піднімається вгору, а холодний опускається вниз . Потім тепле повітря нагорі остигає і знову опускається вниз. В результаті дрібний пил, найбільш шкідливий для здоров’я, постійно крутиться в повітрі, роблячи його навіть більш шкідливим, ніж на міських вулицях. До того ж радіатори центрального опалення самі по собі притягують пил, який важко прибрати через особливості їх конструкції.

Інфрачервоні промені прогрівають підлогу, стіни і предмети в приміщенні, які вже після цього віддають тепло.

[su_quote] Конвекція при інфрачервоному опаленні відсутня, і повітря залишається чистим і свіжим. [/su_quote]

Комфорт

Опалення Білюкс в лікарніПри конвективному опаленні повітря під стелею завжди виявляється тепліше, ніж біля підлоги. В результаті на прогрів приміщень доводиться витрачати більше часу і електроенергії. При використанні інфрачервоних обігрівачів Білюкс температура підлоги і стін буде на 2-3 градуси тепліше повітря. Це створює особливий приємний комфорт.

[su_pullquote align=”right”]Інфрачервоні обігрівачі Білюкс стельового кріплення не кидаються в очі, не займають корисної площі і ідеально вписуються в інтер’єр. [/su_pullquote]