Опалення друкарні

Інфрачервоні обігрівачі створюють комфортний мікроклімат в друкарні без зменшення вологості повітря. Також Ви можете самостійно встановлювати і температуру в приміщенні.

У друкарській справі украй важливим є збереження особливих стабільних кліматичних умов – щоб не псувався папір, не порушувався друкарський робочий процес. Підвищена вологість псує папір. Неможливість відрегулювати температуру, призводить також до збитків у зв’язку з псуванням матеріалів при не контрольованій температурі в друкарні.

Крім того, в холоди часто виникає проблема низької вологості, обумовленої застосуванням додаткових конвективних обігрівачів. У цих умовах (при відносній вологості менше 40%) друкарське обладнання може різко збільшити здатність виробляти статичну електрику. Це згубно позначається і на робочому процесі, і на самопочутті співробітників.

Створення комфортної температури

У результаті похолодання чи відлиги можливо серйозне порушення температурного режиму. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс за допомогою терморегуляторів строго підтримують задану температуру, забезпечуючи сприятливий мікроклімат в приміщенні. Терморегулятори реагують на зміну температури в приміщенні і автоматично включають або вимикають інфрачервоні обігрівачі Білюкс. Тому в приміщенні завжди буде підтримуватися та температура, на яку запрограмований терморегулятор – незалежно від температури на вулиці, появи невеликих протягів або додаткових теплових факторів в приміщенні (наприклад, установки устаткування, що сильно нагрівається). Ця особливість є, до речі, ще й незаперечним фактором економії електроенергії при використанні інфрачервоних систем опалення Білюкс.

Комфорт
Через роботу конвективних електрообігрівачів, що часто встановлюються в якості додаткових джерел опалювання, падає відносна вологість повітря. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс не випалюють кисень і зовсім не зменшують вміст вологи в повітрі – тобто не псують папір, не перешкоджають нормальному протіканню процесу друкування, не дозволяють вироблятися статичній електриці.

Економія на прогріванні великих площ
Специфіка роботи друкарні полягає в нестабільному графіку. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс легко запрограмувати на економний режим (+5 ºС), так, щоб вночі вони споживали мінімум енергії при збереженні прийнятної для обладнання і матеріалів температури. Однак при необхідності інфрачервоні обігрівачі Білюкс дозволять швидко підняти температуру в приміщенні з економічного режиму до комфортної робочої.

Якщо друкарські верстати розташовані у великому цеху, і виникла необхідність використовувати лише один верстат, з інфрачервоними обігрівачами Білюкс існує можливість обігрівати зону з оператором даного верстата, не витрачаючи тепло і гроші на прогрів всього приміщення. Можливість оперативно реагувати на зміни в режимі роботи друкарні дозволяє економити серйозні кошти.