Опалення приватного будинку

Тепло Великої Ідеї

Встановлена децентралізована система довгохвильового опалення Білюкс

Променисте електричне опалення і сонце працюють за одним принципом випускання теплих променів, купаючи вас в комфортному і умиротворяючому теплі. Як промені сонця, інфрачервоне теплове випромінювання нагріває об’єкти, а не повітря навколо них. Ці об’єкти, безперервно поглинають і відображають тепло – тепло поширюється рівномірно і ефективно.

Довгохвильові променисті обігрівачі Білюкс вирішують проблеми з безпечним інфрачервоним опаленням в житлових і комерційних приміщеннях шляхом найбільш ефективного розподілу тепла. Протягом майже половини століття Інфрачервоні обігрівачі служать для опалення приватних будинків, опалення приватного будинку, опалення будинку, опалення котеджу, опалення дачі, опалення заміського будинку, опалення котеджів, офісів, підприємств, лікарень та інших житлових приміщень.

Інфрачервоне випромінювання зручне, економічне і комфортне. Як опалення приватного будинку своїми руками Наше опалення може монтуватися самостійно, нагріває швидко, дозволяє в повній мірі досягти потрібної температури протягом п’яти хвилин і забезпечує постійну температури від підлоги до стелі. З панелями Білюкс можуть бути створені зони для окремих кімнат або номерів готелів, максимальна економія коштів може бути досягнута шляхом управління кімнатним термостатом.

Інфрачервоне випромінювання є здоровим і безпечним. Архітектори і будівельники добре обізнані про здорову складову променистого тепла, і, як результат, вони вибирають нашу продукцію частіше, чим будь-яку іншу при будівництві житла для літніх людей. Лікарні також є основними покупцями променевої електричної опалювальної продукції.

Променисте електричне опалення? Архітектори і будівельники повинні пропонувати його; домовласники повинні просити його, і домочадці повинні хотіти цього! Ось лише кілька причин, чому:

  • Витрати на 40% менше, ніж електрична конвекція, опалення без нафти, без газу
  • Встановлюється так само легко, як світильник
  • Забезпечує комфорт при низькій температурі повітря
  • Чистий, тихий, без запаху
  • Антіалергенний для здорового способу життя
  • Тільки тепло-нема відходів
  • Немає труб, ні каналів, ні печі, немає димаря – ніякого обслуговування
  • Немає пожежонебезпечних елементів або котушок – відсутність небезпеки пожежі

Насолоджуйтесь невидимим теплом, яке працює як сонце!