Як підготуватися до опалювального сезону 2016-2017 в приватному будинку?

Опалення в приватному будинку

Зменшуємо тепловтрати

  • Закінчення нинішнього опалювального сезону дає можливість підрахувати витрати на опалення за минулу зиму і влаштувати піврічний перепочинок.
  • Поки за вікном тепла погода, необхідно вирішити, як переобладнати опалювальну систему, якщо вона невигідна, або додатково утеплити будинок, щоб зменшити тепловтрати..

Знижуємо витрати на опалення

  • Незважаючи на складний економічний період, можливо реорганізувати систему таким чином, щоб оплата знизилася в кілька разів.

Особливості опалення в приватному будинку

Життя поза мегаполісом відрізняється від приватного сектора, а комфорт життя повністю залежить від господарів. Централізовано мешканці власних будинків отримують тільки газ і електрику. Решта побутові питання повністю лежать на плечах самих мешканців.

Існують певні правила підготовки до опалювального сезону, щоб зима була затишною і не морозною.

Індивідуальне опалення вимагає дотримання правил пожежної безпеки. Якщо ви користуєтеся пічним опаленням, то слід перевірити димохід на предмет руйнувань, поправити кладку, здійснити заміну колосників. Обов’язково прочищення димоходу від сажі. Щоб палива вистачило на цілий сезон, слід заготовити вугілля і дрова, склавши їх в сухому приміщенні. Газосигнализатор допоможе захиститися від отруєння чадом.

На жаль, даний спосіб опалення має масу незручностей. Топити доведеться постійно, а сировина не таке дешева. Крім того, слід видалити від грубки розетки, вимикачі і електропроводи, щоб уникнути загоряння. Хоч лежати на теплій печі і приємно, але цей спосіб опалення ніяк не в’яжеться з сучасним життям, тому краще підібрати більш вигідний і безпечний спосіб створення тепла в будинку.

Тепло починається з електрики

Навіть якщо в будинку є піч, використовуйте її як варіант для опалення в форс-мажорній ситуації. Якщо раптом у зв’язку з погодними умовами трапиться обрив проводів і пошкодження електромережі, ви зможете затопити піч. Основне навантаження краще покласти на електроопалення. Завчасно перевірте справність електричних кабелів, щоб уникнути займань.

Одним з економічних безпечних способів створити комфортне тепло в будинку є інфрачервоні обігрівачі Білюкс. Розташовані на стелі системи не заважають нікому, не видають шуму і не гріють повітря.

Завдяки технологічним особливостям, обігрівачі можна розмістити в приміщенні з підвищеною вологістю, щоб позбутися від грибка, цвілі і висушити кімнату.

Вам не доведеться турбуватися про те, чи включена система чи ні, коли ви йдете з дому. За допомогою терморегулятора управління інфрачервоним обладнанням стає зрозумілим і простим. Встановивши температурний режим, який ви вважаєте комфортним, ви можете забути про те, що в будинку колись було холодно. Стельові системи самостійно будуть нагріватися до максимальної позначки, а потім виключатися. Таким чином, в будинку буде підтримуватися стабільна температура.

Відмінна риса інфрачервоних систем – нагрівання предметів і людей, а не повітря.

Щоб обігріти приміщення за допомогою конвектора, доведеться почекати, поки тепле повітря витіснить холодне, щоб відчути зміни. Виходячи з того, що тепла маса випаровується в стелю і там залишається, чекати доведеться досить довго. А в цей час, лічильник обертається з «космічною» швидкістю, оскільки енергоспоживання конвекторів і масляних обігрівачів істотне.

Інфрачервоні системи не будуть «плутатися» під ногами, а тепло, яке надходить зверху, абсолютно безпечне. Не буде відчуття, що згори припікає. Зате діти зможуть сміливо грати прямо на підлозі, так як основне тепло зосереджується внизу – тобто, там, де воно необхідне найбільше!

Без утеплення – нікуди!

Опалювальна система не буде працювати або стане малоефективною, якщо своєчасно не утеплити житло. Особливо, коли мова йде про приватний будинок.

Що необхідно зробити, поки є час до наступного опалювального сезону?

  • Перевірка вікон, заміна ущільнювачів.

  • Утеплення вхідних дверей.

  • Наклейка на зовнішні стіни пінопласту з подальшим оштукатурюванням.

  • Утеплення горища за допомогою соломи, глини, мінеральної вати.

  • Оздоблення мансарди пензлем.

  • Фольгірованние екрани за батареями допоможуть зберегти тепло.

Вибравши інфрачервоні системи Білюкс як опалення і утепливши будинок, ви зможете значно скоротити фінансові витрати на енергоносії.