Опалення супермаркету в місті Ізюм, Харківської області.

Опалення магазину

Комерційне опалення супермаркету

Опалення супермаркету в місті Ізюм.

Застосовувані в комерційному опаленні системи грунтовно розрізняються за своєю конструкцією та застосуванню. В супермаркетах системи опалення проектуються з урахуванням досвіду проектування і експлуатації попередніх інженерних систем, що пов’язане зі значним холодильним навантаженням в зоні, що кондиціонує.

    Частина прихованого тепла в системах кондиціонування повітря супермаркетів більше, ніж в більшості інших випадків. Із-за постійного потоку покупців крізь вхідні двері і часті завантаження товарів крізь службові двері роблять безмірно важким зменшення інфільтрації і створюють величезні експлуатаційні витрачання. У супермаркетах є постійні теплонадлишки, що забезпечують опалення торгового будівлі велику частку часу. А в супермаркетах з кухнями і пекарнями є додаткові теплопритоки, що забезпечують додаткове джерело тепла в зимовий час і надлишок в літню пору.

Комерційне опалення супермаркету, магазину

Комерційне опалення супермаркетів і магазинів на базі стельових обігрівачів Білюкс

Інфрачервоні низькоінерційні стельові системи опалення Білюкс, дозволяють брати до уваги існуючі обставини і витрачають енергію лише для забезпечення необхідної комфортної температури, виключаючи недогрівання або перегрівання приміщення.

Опалювання супермаркету в Ізюмі

Справжній об’єкт (двоповерховий скпермаркет, магазин) розташований у великому районному центрі Харківської області – місті Ізюм. Для забезпечення опалення приміщення супермаркету площею 1000 м2, було використано 60 штук обігрівачів Білюкс П2000.