Опалення супермаркету

Опалення супермаркету

Тепла атмосфера теж гріє

  • Персонал нашого супермаркету – це одна велика дружна сім’я.
  • Так уже повелося, що у нас не буває недомовок і пересудів.
  • Мало того, багато співробітників дружать і за стінами магазину, а не «терплять» один одного, як в інших торгових центрах.

Як захиститися від замерзання?

  • Якщо працівники складу та відділів ще якось захищені від замерзання, то касири і охоронці піддаються впливу холодного повітря з вулиці безпосередньо.
  • Деякі дівчатка вже сидять мало не у валянках і шубах, але це не допомагає.
  • По-перше, працювати в верхньому одязі не дозволяють правила, по-друге, це значно сповільнює процес розрахунку покупців.

Соколова Яна, менеджер по персоналу, Кривий Ріг

«З настанням зими в магазині починався болісний період протягів і простуд. Специфіка пристрою супермаркету така, що двері автоматично відкриваються – закриваються з кожним відвідувачем. Зрозуміло, холодне повітря моментально проникає всередину.»

Від статі до стелі!

«Спочатку ставили в зоні кас супермаркету підлогові конвектори. Але такий спосіб зігрітися обійшовся нам досить дорого, а тепле повітря все одно не встигає зосереджуватися в конкретній зоні. Мало того, касири постійно забували про існування «невидимих» опалювальних приладів, і не раз спотикалися об них. Довелося думати про те, яким чином направити тепло вниз на зону розташування касирів і адміністратора, при цьому не на шкоду магазинному бюджету.»

«По сусідству з нами розташований фітнес-центр, куди заходять деякі співробітники нашого магазину. Приміщення теж величезна, як у нас. Площі приблизно однакові. Завжди у них тепло і комфортно, хоча поверхом нижче набагато прохолодніше. Ніяк не могла зрозуміти, чим вони топлять. Виявляється, обогрівачі електричні в спортзалі розташовані на стелі. А я то думала, що це у них лампи денного світла.»

Як ми знайшли Білюкс

«Здзвонилася з співробітниками компанії Білюкс, яка займається виготовленням та продажем інфрачервоних довгохвильових обігрівачів. Прилади швидко нагрівають поверхні, розташовані внизу. Це основна відмінність від конвекторних систем. Крім того, обігрівачі з ІЧ-променями можна використовувати локально для обігріву конкретних зон. Якраз наш випадок!»

«Інфрачервоні промені абсолютно нешкідливі для людського організму, а теплова енергія нагадує сонячне тепло. М’який прогрів покращує кровообіг і підвищує імунітет. Продукція має сертифікати – протипожежний та СЕС. Значить, можна використовувати в продуктовому супермаркеті.»

«Нарешті, ключовим фактором стала істотна економія електрики при використанні інфрачервоних обігрівачів. Фахівці обіцяли до 60% зменшення енергоспоживання. Ясна річ, ми не повірили, що це можливо, і від цієї цифри швидко відмінусовані половину, що теж досить непогано.»

«Монтаж стельових систем здійснювали фахівці Білюкс. Управління обігрівачами проводиться за допомогою терморегуляторів. Досягнення певної температури повітря служить сигналом для регулятора: він відключає стельові системи. Коли температура падає нижче встановленої мітки, електричні інфрачервоні обігрівачі знову починають працювати. Зрозуміло, весь цей процес відбувається непомітно для людського організму. Тому люди, що знаходяться в зоні комфорту, відчувають м’яке тепло.»

«Через місяць, ми звернули увагу, що рахунки за електрику зменшилися. Виходить, що більшу кількість обігрівачів працює за менші гроші. На зекономлені гроші вирішили заохотити співробітників, які мужньо терпіли в очікуванні тепла. Придбали для працівників абонементи в той самий фітнес-центр по сусідству. Тепер комфортно живемо, тренуємося, працюємо. Спасибі компанії Білюкс!»