Опалення великих приміщень

Опалення великих приміщень

Система опалення для концертного залу

  • Специфіка театральних вистав і концертів вимагає особливої системи опалення, яка ніяк не заважатиме, що відбувається.
  • Неприпустимі шум і потоки теплого повітря, інакше спектакль буде зіпсований.
  • У першу чергу, вирішили провести роботи з енергозбереження.

Стара опалювальна система не вигідна

  • Стара опалювальна система з котельні давно стала неактуальною і не вигідною.
  • Тому доводилося грітися своїм силами.
  • Серед різних видів опалювальних систем найбільш прийнятною для нашого залу є електричні прилади.

Єгоров Микита, 30 років, менеджер концертного залу в Харкові

«Наш концертний зал – одне з популярних місць в місті, де можна приємно провести дозвілля, наповнитися новими враженнями, емоціями. З настанням зимового періоду в концертному залі починався хаос. Треба було вирішувати питання з опаленням.»

Все геніальне – просто!

«Поки вирішували питання з електричним опаленням, було вироблено утеплення фасадів і заміна вікон пластиковими конструкціями. У приміщенні відразу зникли протяги, і навіть настання осені порадувало відносно комфортною температурою всередині приміщення. Але попереду були морозні місяці, тому довелося підшукувати опалювальну систему, яку можна було б розташувати в концертному залі і за лаштунками.»

«Актори часто скаржилися на нестерпний холод. І не дивно, щоб обігріти такий обсяг площі потрібні були б десятки приладів. Крім того, глядачу має бути комфортно під час представлення. У концертному залі частими гостями є діти, які приходять подивитися казковий спектакль або послухати класичну музику. Було би по-блюзнірському морозити гостей прямо в концертному залі! Залишалося знайти вихід.»

«Але це тільки здавалося нереальним до тих пір, поки ми не познайомилися з Білюкс. Інноваційне обладнання запропонувала нам компанія, що працює в одному місті з нами. Ключовою обставиною, яке зацікавило нас, стало розміщення на стелі.»

«При найближчому вивченні пристрою ми знайшли додаткові плюси, які тільки зайвий раз довели, що інфрачервоні обігрівачі Білюкс – це єдино правильний варіант.»

Інфрачервоний переворот, або Весіллі Фігаро бути!

«Електричні обігрівачі розподілили по периметру залу, надійно закріпивши на стелі. ІЧ-системи не є джерелом світла, тому не заважають поданням і не відволікають глядачів. Ніякого шуму і запаху під час роботи інфрачервоні системи не видають: це невидимі «помічники», які виділяють м’яке тепло, яке рівномірно розподіляється в просторі.»

«Завдяки програмованим терморегуляторам, стало можливим встановлювати і коригувати температуру повітря в залі, відповідно до сезону і погодних умов.»

«Нам навіть почали задавати питання з приводу сидінь «з підігрівом». Білетерки спочатку плескали очима, не розуміючи, про що йдеться. Адже ефект роботи обігрівачів інфрачервоних заснований на прогріванні поверхонь в залі. Глядачам не доводиться сидіти в незатишних холодних кріслах, зігріваючи їх теплом свого тіла. Навпаки, вони заходять в зал і сідають в теплі сидіння, щоб насолодитися неповторною грою акторів.»

«Дивно, але всі ми швидко звикли до нової системи опалення: не дарма, фахівці стверджують, що інфрачервоне тепло – найприродніший.»

І шубу з царського плеча

«Тепер акторам не доводилося проявляти титанічні зусилля, щоб не замерзнути, граючи в легкому одязі. Вони могли повністю віддаватися мистецтва, щоб вражати глядачів грою. Ви думаєте, що всі метаморфози на цьому закінчилися?»

«В кінці місяця виявилося, що інфрачервоні обігрівачі заощадили бюджет концертного залу. На радощах ми купили нові портьєри для сцени, так як старі вже зносилися і давно потребували заміни.»