Опалення вокзалу

Опалення станцій метро

Економія електроенергії при опаленні великих залів.

Вокзальна архітектура має на увазі наявність великих залів з високими стелями, прогріти які дуже непросто. У касових залах температура взимку може не сильно відрізнятися від вуличного і не створювати пасажирам дискомфорт, але в залах очікування, комфортна температура необхідна.

Опалення вокзалу інфрачервоними промисловими обігрівачами

При використанні інфрачервоних систем опалення Білюкс немає необхідності опалювати весь обсяг вокзальних приміщень. Інфрачервоні промені від обігрівачів Білюкс, розташованих на стелях, безперешкодно проходять через повітря і гріють непо­средственно підлогу, стіни і крісла. Температура підлоги бу­де завжди на 2-3 градуси тепліше за повітря – приємне відчуття тепла і комфорту, замість звичайної ситуації при конвективному опалюванні, коли тепле повітря від батарей піднімається під стелю. Використання ин­фрачервоних обігрівачів Білюкс дозволяє опалювати саме зону перебування людини, що дає біль­шую економію електроенергії.

Будинки вокзалів відрізняються високими тепловтратами за рахунок великої площі вікон і великої площі зовнішніх стін.

Однак різниця в розрахунку опалення за допомогою традиційних конвективних систем і за допомогою інфрачервоних променів буде помітна саме із-за цих особливостей, так як інфрачервоні обігрівачі Білюкс опалюють не повітря в великих вокзальних залах, через який тепло і йде зовні, а конструкцію приміщення – сама будівля акумулює тепло і повільніше остигає.

Опалення вокзалівЕкономія електроенергії за рахунок цілодобової роботи вокзалів.

Оскільки на вокзалі людно навіть у нічні години, режим підтримки низьких температур навряд чи стане в нагоді.

При використанні інфрачервоних обігрівачів Білюкс терморегулятори здатні автоматично підтримувати задану температуру. При акумулюванні тепла в приміщенні, при підвищенні температури на вулиці терморегулятори автоматично будуть включати і вимикати промислові обігрівачі Білюкс, підтримуючи заданий температурний режим, економлячи електроенергію, не перегріваючи і не охолоджуючи приміщення.

Також не варто забувати про нічний тариф на електроенергію, який нижче денного.

Легкість експлуатації обігрівачів Білюкс

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс не вимагають ніякого додаткового обслуговування і дуже надійні.

Один раз встановлені, обігрівачі Білюкс не змусять регулярно підніматися під високі вокзальні стелі для дозаправки або ремонту. А управління ними можна забезпечити терморегуляторами на відстані або централізовано з єдиного пульта управління.