Опалення автомийки

Опалення автомийки

Опалення для автомийки

  • Опалення на автомийці вимагає особливого підходу.
  • Незважаючи на те, що ринок повний пропозицій, підібрати підходящу модель досить складно.
  • Автомийка – це особливе підприємство з агресивним середовищем.

Зменшуємо тепловтрати на автомийці

  • Обігрівачі, які несприйнятливі до вологи, моментально ставали непридатними.
  • Чим тільки не доводилося опалювати приміщення!
  • Добре, що влітку здогадалися поліпшити теплоізоляцію приміщення.
  • Це дозволило зменшити тепловтрати в холодну пору, але не вирішило проблеми з опаленням.

Іванченко Дмитро, директор автомийки

Вибираємо опалення для автомийки: в пошуках альтернативи

«Масляні радіатори займають багато місця, а корисна площа на автомийці в дефіциті. Крім того, не можна сказати, що опалювальні прилади справлялися з поставленим завданням. До цього в приміщенні було водяне опалення з регістрами в мийці. Система, яка відрізнялася надійністю, боляче «била» по кишені і не відповідала витраченим коштам, але задовольнялися тим, що було.»

«Як завжди буває, з ладу котел вийшов в самий невідповідний час – взимку. Така форс-мажорна ситуація обернулася багатьма неприємностями відразу. Хтось із працівників пішов на лікарняний, не витримавши випробувань холодом, а нетерплячі клієнти змінили місце обслуговування, не маючи наміру чекати, поки ми придбаємо запчастини на котел. Так я і сам, напевно, зробив би так само.»

Не варто винаходити велосипед!

«За безглузду випадковість не виявилося в наявності запасних частин для ремонту котла, і довелося вирішать проблему в терміновому порядку. Підшукуючи заміну для водонагрівача, я розглядав варіанти електричного опалення. Натрапив на рекламу інфрачервоних обігрівачів Білюкс в інтернеті.»

«Все нове не те що лякає, а, скоріше, насторожує. Саме тому я вирішив вивчити компанію за відгуками, а не рекламної інформації. Швидко знайшов у всесвітній павутині масу подяк від різних компаній. Порадувало те, що наші фахівці нарешті навчилися створювати якісну і гідну продукцію. Але ще треба було випробування на міцність продукції в умовах автомийки.»

«Відразу привернула відмінна риса систем – розташування на стелі. Саме те, що нам і потрібно. Чим вище від підлоги, тим менше вплив вологи на опалювальні прилади. Крім того, дізнався, що в порівнянні з конвекторами, інфрачервоні системи набагато економічніши. Повітря гріється рівномірно, а не летить вгору.»

«Фахівці компанії допомогли розрахувати кількість систем для площі автомийки. Таким чином, були враховані всі особливості роботи підприємства: протяги, висота стель, зони, що вимагають тепла.»

Економія і комфорт сумісні

«Завдяки точкового опалення, вдалося забезпечити зони постійного перебування робітників особливим комфортом. Встановлення опалення зайняла зовсім небагато часу. Вирішили не мудрувати, і скористалися послугами майстрів-спеціалістів. Управляти температурним режимом просто, незважаючи на те, що система розташована на стелі.»

«За допомогою терморегулятора стає можливим підтримання певного режиму в приміщенні. Економія закладена в роботу системи обігрівачів. При нагріванні до зазначеного максимуму обігрівач припиняє роботу до тих пір, поки термодатчик не вловив зниження температури. Потім система запускається знову.»

«Через два тижні зняли показання лічильників, щоб перевірити, скільки коштує нам альтернативна енергозберігаюча система Білюкс. У порівнянні з минулими цифрами, економія склала 30%!»

«За відчуттями можу сказати, що інфрачервоні системи опалення не доставляє дискомфорту. Звернули увагу на те, що на стінах зникли цвіль і грибок. Раніше такого «добра» на автомийці вистачало, оскільки всі роботи пов’язані з постійною подачею води. Сирість зменшилася, температура повітря відповідає заданим параметрам.»

«По сусідству пустувало ще одна будівля, яку я вирішив перетворити в автомийку. Виручених на опаленні грошей якраз вистачило на те, щоб почати реорганізацію будівлі. Зрозуміло, почнемо з установки правильного опалення Білюкс. А двічі платять тільки скупі і ледачі!»