Опалення без батарей

Опалення без батарей

Електрика – всі прилади на рахунку!

  • Лічильник – показник вашого тринькання і безвідповідальності.
  • Від нього не приховати невимкнену праску, або електрочайник, який без потреби закипав раз десять.
  • Щоб не витрачати даремно кошти, які завжди знадобляться в багатодітній родині, я давно замінив лампи на енергозберігаючі.

Скорочуйте витрати на висвітленні!

  • Завжди відключаю телевізор, комп’ютер і музичний центр, йдучи з дому.
  • Виконуючи ремонт в квартирі, вибирали світлі шпалери, штори пастельних тонів, білі віконні конструкції.
  • Не тільки, щоб додати світла всередину, але і для скорочення витрат на освітлення. Такі нехитрі прийоми допомогли трохи заощадити.

Валентин, 34 роки, троє дітей, Київ

«Ми з дружиною дуже любимо дітей, тому наш будинок повний сміху та радості. Наші троє діток радують нас щоденними відкриттями і успіхами. Моя задача, як головного годувальника, не тільки забезпечити сім’ю матеріально, а й зуміти заощадити, там, де це можливо.»

Опалювальна «катастрофа»

«Якщо в будинку маленькі діти, то завжди слід дбати про відповідний мікроклімат. Моя малеча любить грати на підлозі, тому в будинку не повинно бути холодно. З опаленням в квартирі – біда. Батареї у нас, скоріше, для краси. Хоча не зрозуміло, чим можуть залучити чавунні холодні залізяки. Централізована система опалення працює за принципом «щоб труби не лопнули». Ледь тепла вода, дзюркотяща всередині, не може зігріти нашу квартиру.»

«Застуда моментально передається від одного малечі до іншого. Варто чхнути комусь, як дитяча моментально перетворюється в лазарет. Після закінчення чергового хворобливого осінньо-зимового сезону моє терпіння лопнуло, і я почав вирішувати проблему опалення будинку

«Почав з того, що заклав усі щілини у дверях і віконних рамах, використовуючи герметики і монтажні піни. За ідеєю, це повинно було підвищити температуру всередині на пару градусів. Щоб в будинку було поменше протягів, встановили другі вхідні двері. Таким чином, поряд з теплоізоляцією, знизився і рівень зовнішнього шуму, вуличної загазованості.»

«Друзі підказали, що якщо встановити світловідбиваючий екран за радіатор, то температура підвищиться на кілька градусів. З алюмінієвої фольги зробив на стінах теплоізоляційні екрани. Щоб зберегти тепло в будинку, дружина власноруч пошила штори з щільної тканини – спеціально для зимового сезону. Все, що можна було утеплити в приміщенні – утеплили. Прийшла пора вибирати правильний обігрівач.»

Сонце в будинку – для здоров’я

«Серед безлічі обігрівачів, мені потрібно було знайти найекономніший і безпечний. При цьому, щоб він не доповнив чавунні батареї своєї зовнішньою привабливістю, а «постачав» відчутне тепло. У товарному ряду торгового центру не знайшлося нічого підходящого, і я відправився серфить інтернет-простори в пошуках корисних новинок на форумах.»

«Знайшов багато хороших відгуків про інфрачервоне електричне опалення. Звернув увагу на те, що існують стельові інфрачервоні обігрівачі Білюкс. Це якраз те, що мені потрібно! Вивчивши характеристики, придбав кілька систем для різних кімнат, щоб тепло було всюди. Управління обігрівачами проводиться за допомогою терморегулятора, а вся система елементарна і надійна. Геніальний винахід!»

«Обігрівачі включили при першому похолоданні, щоб не експериментувати зі здоров’ям дітей. З початку опалювального сезону наша малеча ще не боліла! Діє інфрачервоне сонечко!»

«Та й грошей вдалося заощадити. Ту суму, що ми в минулому році витратили на оплату електроенергії через використання старого масляного радіатора і тепловентілятора, витратили з користю. Придбали в будинок шафу-купе! Тепер в дитячій все речі складені по місцях, а шафа нагадує про ще одну вигідну покупку – обігрівачі Білюкс.»