Опалення без проблем

Опалення без проблем

Вводимо певні правила в будинку для економії!

  • Тарифи на електрику ростуть досить стабільно, тому для своєчасної оплати комунальних послуг, довелося ввести певні правила в будинку.
  • Наприклад, на кухні можна економити при готуванні їжі на плиті.
  • Головне – використовувати відповідний посуд, не кип’ятити воду по півдня.
  • Щоб випити чаю, досить налити в електрочайник води на пару чашок, а не наповнювати його до країв.

Заощаджуємо при збиранні!

  • Дружина навчилася економити навіть при збиранні.
  • Наприклад, під час прасування білизни, вона підкладає під тканину на дошці алюмінієву фольгу, щоб тепло не розсіювалося, а концентрувалося в розгладжуваємом матеріалі.
  • При заповненні контейнера в пилососі більше ніж на 30% енергоспоживання збільшується, тому ми змінюємо фільтри відразу після використання техніки.

Геннадій і Ольга, Запоріжжя

«Ми – спортивна сім’я. Я треную дітей в басейні, вчу їх плавати. Дружина в минулому – КМС з гімнастики, зараз займається домашнім господарством і вихованням дітей. Зрозуміло, здоровий спосіб життя і спорт – основне правило в нашій родині.»

«Намагаємося не використовувати шкідливі для здоров’я матеріали, не вживати в їжу напівфабрикати і фастфуд, багато часу проводимо на свіжому повітрі. Зрозуміло, алкоголь і нікотин в сімействі – табу. Щоб зберегти природні ресурси, яких залишилося не так багато у всьому світі, намагаємося дотримуватися економії у всьому. В тому числі, в заощадженні електроенергії.»

Як економити на втіху?

«Однією з найбільш витратних статей в нашому сімейному бюджеті є опалення будинку. Раніше в будинку стояв газовий котел, але після того, як ціни на паливо напружилися до небес, ми вирішили відмовитися від цього способу. Після кожного опалювального сезону «на газу» ми ще кілька місяців ніяк не могли розрахуватися за зимову розкіш.»

«Не можу сказати, що в будинку було тепло. Так, підтримували температуру на рівні «щоб не замерзнути». Діти часто хворіли, вода не нагрівалася до оптимальної температури. Загалом, опалення не відповідало очікуванням. Для нагріву води купили місткий бойлер, а ось з опаленням задумалися.»

В пошуках еко-обладнання

«В першу чергу, нам хотілося придбати обладнання, яке буде не просто надійним, але і економічним. Знайомі розповіли про те, що купили інфрачервоні обігрівачі, ефект тепла яких подібний до сонячного світла.»

«Крім того, дані пристрої не сушать повітря, не шкодять здоров’ю. Навпаки, всім відомо, що в медицині використовують сприятливу дію ІЧ-променів для якнайшвидшого одужання і загоєння ран. Системи вважаються екологічними, і тому є документальне підтвердження. Загалом, вибір для нас!»

«Виявилося, що в Україні є виробник, який випускає інфрачервоні системи – компанія Білюкс. Безліч позитивних відгуків і прикладів, розміщених на сайті, зміцнили мене в рішенні спробувати інноваційну систему у власному будинку.»

«У будинку – чотири кімнати, які потребують теплі. Проконсультувавшись з менеджерами компанії, придбав комплект електричних обігрівачів Білюкс з терморегуляторами, щоб контролювати температуру. Були виконані спеціальні розрахунки, виходячи з площі будинку. Причому, фахівці зробили це абсолютно безкоштовно. Коли монтаж був закінчений, ми включили інфрачервоні обігрівачі

«Дивни відчуття, коли підлога тепла, але в обличчя тобі не дме струмінь гарячого повітря. Більш комфортного тепла я ще не відчував. Дітлахи поступово перебазувалися на підлогу зі своїми іграми. Інфрачервоні системи опалення працювали в своєму режимі, час від часу відключаючи і включаючись, згідно заданим режимом.»

«В результаті за пару місяців ми заощадили кругленьку суму. Якщо порівнювати з газовою «епохою», оплата зменшилася в кілька разів. Так в дитячій кімнаті, завдяки обігрівачів Білюкс, з’явилася шведська стінка для занять.»