Опалення цеху деревообробки

Опалення цеху

опалення цехуУнікальні властивості інфрачервоної системи опалення Білюкс.
При обігріві цехів деревообробних підприємств важливою проблемою є деревний пил, що потрапляє в очі і легені робітників. Традиційні системи конвективного опалення із застосуванням котлів і радіаторів, викликають циркуляцію повітря і змушують особливо шкідливу дрібний пил висіти в повітрі. Про теплові гармати, що женуть тепле повітря, і зовсім говорити не доводиться. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс не викликають конвекционной циркуляції повітря і роблять можливим роботу співробітників без респіраторів. Це позитивно позначається на комфорті праці і, в результаті, на його продуктивності.
Сьогодні інфрачервоні обігрівачі Білюкс активно застосовуються в камерах сушки деревини, як правило, для м’якої бездефектной сушки цінних порід дерева. Однак інфрачервоні обігрівачі Білюкс передбачають можливість попереднього сушіння деревини навіть при відсутності спеціально обладнаних камер.

Економія коштів.
Інфрачервоні обігрівачі Білюкс можуть створити локальне опалення в виробничому цеху. Дійсно, значну частину деревообробного цеху займає обладнання, якому не буває жарко або холодно. Тому можна забезпечувати теплом тільки робоче місце співробітника, значно економлячи на опаленні, причому робити це в рамках одного великого залу. Традиційні конвективні джерела тепла на таке нездатні.
Крім того, інфрачервоне тепло дуже економічно вже по самим своїм фізичним властивостям. У конвективних системах опалення спочатку нагрівається вода, яка передає тепло батареям-радіаторів, які в свою чергу нагрівають повітря. А тепле повітря завжди легше холодного і піднімається нагору. Варто провітрити приміщення – тепло піде. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс прогрівають конструкцію приміщення, яка сама тримає тепло.

Функціональність інфрачервоних обігрівачів Білюкс.
Компактність і простота монтажу дозволяють використовувати інфрачервоні обігрівачі Білюкс в якості додаткового опалювального обладнання. Це може бути необхідно в тих випадках, коли вже встановлена система опалення не справляється зі своїми завданнями, наприклад, під час сильних холодів.

Буває, що центральна опалювальна система створює в одних приміщення спеку, а в інших приміщеннях прохолодно, незважаючи на всі зусилля з регулювання роботи радіаторів. Тому інфрачервоні обігрівачі Білюкс – ідеальні допоміжні джерела тепла, що застосовуються для коригування температурних режимів в різних приміщеннях.

Варто звернути увагу, що виникнення необхідності підключення до системи центрального опалення часто пов’язано з серйозними проблемами. Якщо будівельник пропустив коротке літо, прокладка гілки теплопроводу стане або неможливою, або шалено дорогою. З електричними інфрачервоними обігрівачами Білюкс такої проблеми не виникне.