Історія про Опалювання і Великого художника.

Опалення для картин

Опалення зіграло важливу роль коли Сальвадор Далі, відомий іспанський художник, писав картину «Христос Святого Іоанна Хреста» (исп. Christo Del San Juan De La Cruz) Порт -Лігат, Каталонія (Іспанія) в 1950-1952 рр..

уряд Іспанії запропонувало за цю картину 127 мільйонів доларів

Уряд Іспанії запропонувало за цю картину 127 мільйонів доларів

Художник настільки серйозно ставився до завершення цієї роботи, що не хотів залишати перший начерк. Для того, щоб фарба на цій картині сохла вчасно, Далі спеціально для цього провів в будинку в Порт Лигат центральне опалення. Пізніше уряд Іспанії запропонувало за цю картину 127 мільйонів доларів, але пропозиція була відхилена.

Цікаво, в даний час, Художники використовують сушку фарби на картинах? З цим завданням чудово міг би впоратися довгохвильовий інфрачервоний обігрівач Білюкс. Крім того в комунальному опаленні мистецтва, культури вже застосовується опалення Білюкс, так у Львові вироблено опалення музею з картинами, а в смт. Новосвітлівка Луганської області опалення будинку культури ( опален зал для глядачів і сцена). Є і релігійний об’єкт – опалення Церкви (Храм Всіх Святих, смт. Старий Мерчик, Харківська обл.)

А це опалення Білюкс музею у Львові!

Опалення музею Білюкс (м. Львів)