Як краще заощадити на опаленні?

Заощаджуй з Білюкс

Економте гроші з Білюкс в Україні, Європі, світі!

Щоб зробити Ваш будинок більш енергоефективним, комфортним, і щоб заощадити гроші на ваших рахунках за електроенергію, телефонуйте нам сьогодні. Зупиніться – не переплачуйте за електрику, витрачену на традиційне опалювання.

 

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс

Зараз більшість людей віддають перевагу інфрачервоним обігрівачам, оскільки вони ефективні і економічні, не сушать повітря, не спалюють кисень.

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс бувають підлогові, настінні, стельові і промислові.

Обігрівачі легко монтуються, економлять електроенергію від 50% на відміну від інших типів обігрівачів, від 40% в порівнянні з іншими видами електроопалення, від 60% в порівнянні з центральним опаленням. Принцип роботи простий. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс найбільш ефективні і економічні, так як обігрівач випромінює невидимі оку людини інфрачервоні промені, які нагрівають стіни і підлогу приміщення в найкоротші терміни. Вони працюють за типом як сонце (Сонце гріє Землю, Земля гріє повітря) по цьому при опалюванні приміщення інфрачервоними обігрівачами температура внизу вище чим у верху. Це обумовлено тим, що стіни і підлогу віддають постійно тепло повітрю. Давайте подивимося на схему:

Картинка 59 из 787

Зліва на схемі вказано приміщення опалювальне конвективним типом. Сині стрілки це холодне повітря, а жовті це теплий. На схемі видно що при конвективному типі опалення ефективність прогріву приміщення низька, це відбувається тому що нагрівається тільки повітря, а стіни і підлога холодні. Тому температура повітря внизу нижче чим вгорі.

Справа Ми бачимо приміщення опалювальне інфрачервоним опаленням Білюкс і на схемі видно що обігрівач нагрів підлогу і стіни, а вони відповідно віддають тепло повітрю. Тому температура повітря внизу вище ніж нагорі. Таким чином за рахунок своєї високої ефективності інфрачервоний обігрівач економить електроенергію до 60%. Також до інфрачервоних обігрівачів стельового типу встановлюються терморегулятори, які дозволяють створити комфортні температурні умови в вашому домі і заощадити електроенергію.

Розглянемо інфрачервоні обігрівачі Білюкс з точки зору безпеки. При проведені випробування виробником було виявлено, що інфрачервоні обігрівачі Білюкс:

  • пожежобезпечні і їх можна використовувати у вологих приміщеннях таких як ванна або автомобільна мийка.
  • На підлогових ІЧ обігрівачах стоїть захист від падінь, що дозволяє відключити нагрівальний елемент при його падінні.
  • Інфрачервоні обігрівачі Білюкс абсолютно безпечні для здоров’я людини.

І так ми з Вами розібралися що ж таке інфрачервоне опалення Білюкс.

Стельові інфрачервоні обігрівачі Ви можете купити в Харкові, Донецьку, Києві, Полтаві, Дніпропетровську, Сумах, Чернігові та інших регіонах України у регіональних представників і дилерів.