Як значно заощадити на опаленні без обігрівачів «Білюкс»?

Як значно економити на опаленні

Шкідливі поради від «Білюкс»

  • Попереду – холодна пора, і вже зараз слід подумати про те, як зігріватися холодними зимовими вечорами.
  • Зрозуміло, найбільш простим способом створити комфорт в будинку буде покупка інфрачервоного обігрівача, але якщо ви готові на сміливі експерименти, то цілком можна обійтися без опалювальних приладів.
  • Сприймайте шкідливі поради від «Білюкс» з гумором – і робіть правильні висновки.

Готуємося .. до зими

  • Отже, в першу чергу вирушаємо на розпродаж в торговий центр, щоб купити товстий теплий светр.
  • Це – ваш домашній одяг на найближчі півроку.
  • Важко, незручно? Звикайте, зате завжди буде тепло.
  • Не зайвим буде придбати домашні «валянки», щоб ноги не примерзли до підлоги.

Щоб швидко зігрітися в холодному ліжку, існує простий спосіб. Грілку наповнюєте гарячою водою, і берете з собою. Відмінна альтернатива котам і м’яким іграшкам! У ролі грілки можна використовувати звичайну пластикову пляшку, наповнену гарячою рідиною. До речі, якщо обкластися пляшками від ніг до голови – результат буде максимально ефективним.

Приємний, але трохи незручний спосіб зігрітися – спати в одному ліжку. Беріть з собою дідуся, бабусю, дівчину – в боротьбі з холодом всі засоби хороші! Добре укомплектувавшись на поверхні, перевертайтеся по команді. Так тепловтрати під ковдрою зменшаться, а ви відчуєте тепло сімейного вогнища.

Чай, кава … або потанцюємо?

Пограйте в хованки. Відключаючи світло в будинку якомога раніше, ви істотно зменшите витрати на електроенергію. Освоюємо квартиру тактильно, згадуємо розташування меблів. Пара саден, кілька синців – і ось ви вже орієнтуєтеся в просторі ідеально! Не лякайтеся, зустрівши в темряві фантома: можливо, він теж живе з вами в квартирі.

Коти теплі – це факт! Грійтеся об котика усю зиму, щоб не платити за опалювання. Не забувайте годувати котячий «обігрівач», і перекладайте чудо природи з однієї зони в іншу, щоб зігрітися повністю.

Повна екіпірування для зимового сну виглядає так: тепла піжама на тілі, білизна з «начосом», кіт під пахвою – і «присмачити» все теплою ковдрою. Перед сном можна зігрітися за допомогою танців. Влаштовуйте піжамні вечірки щодня! Як тільки відчуваєте, що зігрілися – моментально стрибайте під ковдру, і засинайте.

Дивовижні «лазівки», про які ви не знали

Феноменальний винахід людства – ковдри, простирадла і килими з підігрівом. Треба брати!

До речі, температура вище +20 градусів вважається дискомфортною, а вище +24 градусів – підвищує ризик серцевих нападів. Мерзни, панове! Навіщо давати серцю зайве навантаження? Температура в районі +16 +18 градусів – оптимальна, а ризики, пов’язані зі здоров’ям, мінімізуються. Дивно, як просто стежити за власним здоров’ям, не виходячи з дому!

Вивчіть розташування довколишніх опалювальних установ, куди ви можете безперешкодно потрапити. Склавши графік відвідування, щоб не викликати зайвих підозр, ходите то в бібліотеку, то в торговий центр погрітися абсолютно безкоштовно.

Поки ви будете оглядати полки з фоліантами, бурульки на волоссі розтануть, і температура тіла стабілізується. Правильне дихання – основа життя. Завдяки спеціальній гімнастиці можна зігрітися навіть в страшний мороз. Дихайте глибоко і повільно, потім часто – кажуть, допомагає.

Коли в будинку немає домашніх тварин і дітей, взимку взагалі можна влаштувати справжнє роздолля. Загартовування організму дуже корисно: про це невпинно пишуть скрізь. Надягаємо валянки, щоб захистити ноги від крижаної поверхні, в яку перетворився підлогу, і починаємо курс виживання в зимовий період.

Гарантовані – гарний настрій, постійна рухливість, поліпшення витривалості.

Побічні ефекти – застуда, висока температура, необхідність в лікарських препаратах. Але хіба це когось налякає, коли на кону гри з холодом!? Зустрічайте зиму сміливо, у всеозброєнні!