Як підібрати систему опалення «Білюкс» і ефективно її експлуатувати?

Як підібрати систему опалення Білюкс

Ефективно, вигідно, тепло – рекомендації «Білюкс»

  • Опалювальний сезон є серйозним випробуванням для бюджету будь-якої сім’ї.
  • Незалежно від того, який котел опалює будинок – газовий або електричний – сума виходить чимала!
  • Ступінь прогріву в приміщенні проконтролювати практично неможливо при такому способі опалення.

Обігрівач Білюкс

  • П’ять градусів вище – і мешканці страждають від спеки.
  • Трохи зменшити спеку – і з’являється стійке бажання загорнутися в плед.
  • Здавалося б, вибрати оптимальну температуру дуже складно або практично неможливо.
  • Ситуація докорінно зміниться, якщо в будинку встановити обігрівач «Білюкс».

Білюкс віддає тепло підлозі, стінам і іншим предметам

Білюкс віддає тепло підлозі, стінам і іншим предметам, а ті – обігрівають приміщення. Принцип роботи – акумуляція тепла на предметах. Така опалювальна система дозволяє заощадити до 50% електроенергії!

Принцип роботи заснований на контролі комфорту температури в приміщенні: як тільки досягнута встановлена межа, обігрівач відключиться. Зниження температури повітря хоча б на градус – запускає новий цикл прогрівання.

Це цікаво! Вперше систему довгохвильового інфрачервоного опалення застосували в 1967 році в Швеції. Тільки після неодноразових випробувань протягом п’яти років інфрачервоний обігрівач справив фурор на ринку опалювального обладнання.

Фахівці компанії «Білюкс» вирішили допомогти покупцям у виборі обладнання. Завдяки порадам експертів з енергозбереження, ви зможете не тільки насолоджуватися теплом цілий рік, але і експлуатувати прилади «Білюкс» максимально ефективно.

Вибір і експлуатація: розкриваємо секрети

Енергоаудит приміщення

Енергоаудит – це енергетичне обстеження будівлі. В результаті вимірів температури, тиску можна зробити висновки про якість теплопостачання і можливий потенціал енергозбереження.

Головна мета енергоаудиту – визначення економічно виправданих заходів, які допоможуть скоротити споживання газу, тепла, води, електрики. Спеціалізована діагностика дозволить виявити «слабкі» місця в будівлі, усунути енерговитратні технології.

Усунення проблемних місць

У процесі проведення енергоаудиту виявляються слабкі зони: найчастіше тепло забирають елементарні протяги. Неутеплені стіни, стеля, дах, двері стають постійними провідниками холодного повітря.

Зрозуміло, що для нагрівання приміщення доводиться додавати температуру або довше експлуатувати прилади. Головними складовими енергоефективності є якісна теплоізоляція і вентиляція в приміщенні.

Заміри і тип опалення

Щоб підібрати оптимальний тип опалення, слід зробити виміри висоти стелі і точно розрахувати площу приміщення. Спробуйте самостійно розрахувати необхідну потужність пристрою за допомогою теплокалькуляторов, які є на сайтах представництв «Білюкс».

Фахівці компанії завжди готові надати допомогу у виборі потужності обігрівача, виходячи з конкретних параметрів. Якщо в приміщенні існує централізоване опалення, то цілком достатньо буде невеликої потужності інфрачервоного пристрою для додаткового тепла. Для обігріву конкретної ділянки в кімнаті використовують зональний тип опалення.

Установка обігрівача

Слід враховувати відстань від обігрівача в робочій зоні до голови людини. Відповідно до цього вибирається спосіб монтажу обігрівача Білюкс – на стіну або стелю.

Слід пам’ятати, що при установці на стіну ККД установки зменшиться до 30%.

Оптимальний спосіб обігріву в приміщенні – стельовий. Потужність опалювальної системи розраховується відповідно до розмірів кімнати, щоб температура була комфортною.

Важливо! У 2005 році компанія «Білюкс» зробила заяву про те, що будь-який споживчий рахунок газового опалення може перетворити в гроші. Така амбітна заява призвела до грандіозного успіху довгохвильових стельових систем в СНД.

Додаткове обладнання: установка

Терморегулятор – невід’ємна складова ефективної роботи системи. Монтаж термореле проводиться на висоті не менше ніж півтора метра від підлоги в зручному для господарів місці. Головне, щоб термостат не був у зоні прямого впливу джерел тепла або теплових променів, інакше показання приладу будуть некоректними.

Справність електромереж – важливий фактор. Інакше інфрачервоний обігрівач не зможе працювати в повну віддачу. Якщо заземлення відсутнє, то використовують ПЗВ з номінальною диференціальною напругою від 100 мА. Устаткування можна встановлювати самостійно, керуючись вказівками з «Посібника з експлуатації» інфрачервоного обігрівача «Білюкс». Фахівці нашої компанії завжди раді допомогти в установці систем.

Безпечна експлуатація

До першого включення системи слід протерти пластини, що випромінюють тепло спиртом. Новий прилад підключають без диференціального автомата на кілька днів, щоб позбутися від парів вологості, які могли накопичитися в нагрівальних елементах.

Встановіть оптимальні режими експлуатації для приладу: наприклад, вночі +10 градусів, удень +18 градусів. До початку опалювального сезону переконайтеся в ефективній роботі системи електричного опалення, щоб зустріти холоди гідно.