Як економити електроенергію з Білюкс додатково 50%?

Як економити електроенергію з Білюкс

Економія електроенергії: скоротимо витрати вдвічі!

 • У 2010 році виробник «Білюкс» запустив виробництво унікальних енергозберігаючих систем.
 • В основі технології – забезпечення пожежної безпеки та використання клемного з’єднання.

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс: позитивні характеристики

 • Швидкий нагрів приміщень будь-якої площі.
 • Ергономічний корпус з покриттям з порошкової емалі, що підходить до будь-якого дизайну.
 • Рівномірний нагрів по периметру незалежно від висоти стель.
 • Необмежена сфера застосування, починаючи від житлових приміщень і закінчуючи відкритими майданчиками на вулиці.

Додаткова економія: менше нікуди

Якщо ви вже зуміли оцінити переваги використання довгохвильових інфрачервоних стельових систем в своєму будинку або офісі, то незайвим буде дізнатися, як додатково заощадити на експлуатації.

Інженери компанії «Білюкс» регулярно проводять дослідження, метою яких є максимальна економічність і ефективність використання інфрачервоних систем.

Отже, виконуючи дані рекомендації, можна знизити споживання електроенергії з «Білюкс», на 50%!

 • Використання терморегуляторів. Якщо знизити температуру всього на один градус, то можна заощадити до 10% власних коштів. Рахунки за електроенергію стануть менше.

Увага на лампи!

 • Використання світлодіодних або енергозберігаючих ламп – ще один крок до економії електрики.
 • Протираючи лампи від пилу, ви зможете додати освітленості в кімнаті. Виявляється, що чиста лампа світить яскравіше на 15%, ніж така ж під шаром пилу. Відповідно, для нормальної освітленості може виявитися досить двох чистих ламп замість запорошених трьох.
 • На кухні краще використовувати флуоресцентні лампи, які відрізняються найтривалішою експлуатацією.
 • Одним із способів облаштувати економне освітлення в будинку є придбання малопотужних ламп. Освітлювальні прилади дадуть достатню кількість світла, але електрики буде споживатися менше.

І в будинку, і на вулиці!

 • Власникам приватних будинків краще використовувати у дворі фотовольтажні світильники, які не споживають електрику.
 • У під’їзді або на сходовому майданчику можна обладнати світильники, що реагують на рух. Тобто, світло буде включатися виключно за потребою, а не висвітлювати сходовий проліт цілодобово.
 • Зверніть увагу на системи автоматичного управління освітленням, які дозволяють змінювати інтенсивність світла.

Прописні істини

 • Чи можна напрацювати в собі корисну звичку – вимикати світло, виходячи з кімнати. Навіть на п’ять хвилин ….
 • Найекономніші господарі проектують електропроводку таким чином, щоб можна було включити-вимкнути світло з будь-якої зони. Такі «прохідні» вимикачі – справжня знахідка!
 • Природне освітлення слід використовувати в стовідсотковому обсязі. Щоб збільшити кількість світла в кімнаті, слід прибрати квіти з підвіконня, вибрати світлі штори. Регулярна прибирання і шпалери пастельних відтінків – додаткові переваги для «освітлення».
 • Залишаючи прилади в режимі очікування, не забувайте, що вони продовжують споживати електрику.
 • Комп’ютер, який простоює без роботи, «мінусує» ваші доходи.
 • Пристрої, які заряджаються довше, ніж це необхідно, сприяють зайвим енерготратам.

Вибираємо правильну техніку!

Експлуатуючи побутову техніку, скористайтеся економ-режимом. Якщо ви купуєте нові прилади, звертайте увагу на фактор енергоефективності. Індекс А – спеціальна піктограма, яка дозволить вам заощадити.

Не заводьте пральну машину в холостому режимі, краще почекайте, поки бак заповниться брудною білизною.

Для білизни корисніше прання в холодній воді, а це додатково заощадить електроенергію, так як машині не доведеться додатково підігрівати воду.

Холодильник не рекомендується встановлювати біля плити або батареї. Щоб не скорочувати термін експлуатації холодильника і не давати йому зайве «навантаження», не ставте всередину гарячу їжу. Нехай їжа охолоне природним способом на столі, і тільки після цього розміщуйте її всередину.

Двері холодильника не можна залишати відкритими, інакше, прилад починає зношуватися. Досить двох-трьох розморожувань в рік, щоб не допустити утворення «крижаної шуби». Оптимальна температура для зберігання їжі – 3-5 градусів.

Закип’ятити воду буде простіше і вигідніше в енергозберігаючому чайнику, а для небагатолюдного чаювання не варто набирати максимальну кількість води. Тоді пристрій не працюватиме даремно, нагріваючи максимальний обсяг. Індуктивна плита – кращий винахід в плані ефективної роботи.

Крім того, управляти нею досить просто, а відмити просто елементарно. Включати посудомийну машину через пару чашок і тарілки – верх марнотратства! Використовуйте гаджети тільки для великої кількості посуду, наприклад, після прийому гостей.

Найбільш екологічним способом економії електричної енергії є установка вітряків або сонячних батарей, які здатні трансформувати природну енергію в електрику.

І не забудьте потурбуватися про теплу зиму з «Білюкс», встановивши інфрачервоні обігрівачі заздалегідь!