Як заощадити гроші?

Як заощадити гроші

Заощаджуємо разом

  • Здавалося б, лампочка – це витратний матеріал, тому її придбання не повинно викликати зайвих питань.
  • Однак одним з кращих способів заощадити електрику в будинку є установка енергозберігаючих ламп.
  • В основному користувачі обмежуються тільки певним розміром патрона або потужністю ламп, купуючи товари.

Додаткові нюанси

  • Лампи розжарювання – пережиток минулого.
  • Якщо в будинку встановлена люстра з чотирма плафонами, то чотири лампи «з’їдять» за годину 300 Вт!
  • Може, це і не катастрофічна цифра, але з урахуванням роботи інших приладів, в результаті набіжить чимала сума.
  • Зверніть увагу на енергозберігаючі моделі ламп, світлодіодні пристрої, які споживають мінімум енергії.
  • Можливо, здасться, що заміна ламп в будинку «влетить в копієчку», але зменшення цифр в платіжці швидко стабілізує ваш бюджет.

Заощаджуємо правильно: гроші рахунок люблять

Олег, Київ, 26 років

«Хочу поділитися своєю історією про те, як можна реально заощадити. Інтернет рясніє різними статейками на цю тему, але реальних способів ніхто не пропонує. В основному, можна наштовхнутися тільки на пропозиції від роботодавців, які хочуть залучити вас в свою діяльність. Мав необережність «влізти» в кредит. Ледве розплатився. З тих пір боюся позик як вогню. Вирішив розробити власну стратегію, як заощадити в побуті. Так, щоб кожен день приносив не збитки, а прибуток.»

«Основну частину мого бюджету забирає оплата за оренду житла і комунальні послуги. Ось і вирішив скоротити витрати в цьому сегменті. Спочатку здавалося, що це неможливо. Плата за квартиру фіксована: спасибі господині, що хоч не піднімає. Комунальні тарифи регулярно «повзуть» в гору. Де економити?»

«В першу чергу вирішив замінити лічильник на двухтарифний. Тепер вартість електрики у мене вдень і вночі відрізняється. Оскільки основну частину робочого дня я перебуваю в офісі, то доводиться жити повноцінним «нічним життям». За допомогою перемикання режимів можна здорово скоротити витрати.»

«Друга і основна стаття моїх витрат – опалення. З настанням холодів мерзнути не хочеться, тому почав шукати собі відповідний обігрівач. Такий, щоб віддача хороша була, а не для краси стояв, щоб не спотикатися об нього кожен день. Знайшов в інтернеті статтю про довгохвильові інфрачервоні системи

«Вивчив, подумав. Відгуки різні: хтось хвалить, хтось лає. Сподобалося те, що розміщувати систему потрібно на стелі. З монтажем легко впорався сам: трохи розбираюся в електриці. Тим більше в інструкції все написано доступно – для «чайників».»

«Коротше, з тих пір як в моєму будинку з’явився інфрачервоний електричний обігрівач «Білюкс», життя почало налагоджуватися.»

«По-перше, до тепла звикаєш швидко, по-друге, немає потреби включати – вимикати систему для економії. Ну і третя обставина – ключове – рахунки за електроенергію стали стрімко зменшуватися.»»

«Загалом, на зекономлені гроші купив нарешті новий монітор – для роботи потрібно. Раджу і вам переглянути свої витрати, щоб не дивуватися, куди йдуть гроші.»

Інновації – в маси!

Завдяки новим пристроям, можна істотно заощадити. Якщо в якості опалювального приладу ви вибрали інфрачервоний обігрівач «Білюкс», то турбуватися про майбутні холода не варто.

Але додаткова економія ніколи не завадить. Наприклад, використання диммеров допоможе заощадити на освітленні. Розумний регулятор світла може робити освітлення яскравим або приглушеним. Щоб управління диммером було максимально зручним, можна використовувати пульт.