Як заощадити на газовому опаленні?

Як заощадити на газовому опаленні

Дійсно, реальна економія!

  • Щоб заощадити на водопостачанні, можна встановити проточний водонагрівач, який включається тільки після відкриття крана.
  • Отже, лічильник починає роботу тільки при безпосередньому використанні гарячої води.

І ще раз економія!

  • Установка двоконтурного газового котла дозволить забезпечити гарячою водою весь будинок.

Геть газ! Хай живе, електрика!

Оксана, 45 років, Чернігів

«Почну з головного – нам вдалося позбутися від дорогого газового опалення! Якщо в минулому році це здавалося катастрофою, то цю зиму ми б навряд чи пережили без боргів. Забігаючи вперед, скажу: ми не тільки окупили витрачені гроші, але і на телевізор новий зуміли відкласти. Ось таке диво, створене власними руками. Але, про все по порядку.»

«Ціна енергоносіїв давно вийшла за межі можливостей простих смертних. Газ в приватному будинку – це «святая святих», так як використовується він і для опалення, і для водопостачання, і для приготування їжі. Якщо в будинку давно не було ремонту, як у нас, то стіни, підлогу і покрівля вчуваються так, що ніяких грошей не вистачить на опалення будинку. Оскільки повністю замінити газову систему в будинку ми не можемо через централізоване підключення до магістралі, вирішили зайнятися економією.»

«Можливо, те, що я буду розповідати далі, здасться комусь тратою грошей, але ці поліпшення дійсно спрацювали. Отже, по-перше, ми встановили пластикові вікна. З подвійним склопакетом і тривимірним профілем. По-друге, встановили вхідні двері з утеплювачем. По-третє, зайнялися теплоізоляцією всіх конструкцій – стелі, стін, покрівлі, підлоги

«Звичайно, все це вимагало капіталовкладень, але вже на початку осені ми помітили, що газ витрачається по мінімуму. Раніше для прогріву приватного будинку доводилося експлуатувати котел майже цілодобово. Щоб уникнути зайвих витрат в зимовий час вирішили доглянути додатково електричний обігрівач

«В саду у дочки побачила на стелі щось, на кшталт ламп денного світла. Оскільки дошкільний заклад досить сучасний, то була здивована, що в новій будівлі використовують старі пристрої. Виявилося, що це стельові системи опалення, які нагрівають зверху все всередині, подібно сонечку.»

«Інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» сподобалися відразу, тому замовили кілька штук, і почали експериментувати. Завдяки терморегулятору, виставили температуру в кожній кімнаті. Газ стали в основному використовувати тільки для підігріву води та приготування їжі. В іншому рятують інфрачервоники.»

«У порівнянні з минулою зимою витратили на оплату комуналки вдвічі менше, а тарифи то виросли! Значить, є сенс економити, і ми все робимо правильно! Господарі, що мешкають в «газозалежних» районах, можуть взяти наш досвід на замітку.»

Фахівці «Білюкс» рекомендують

В продовження розповіді хотілося б додати кілька порад щодо економії газу в будинку.

  • Без робочої вентиляції приточно-витяжного типу в будинку буде некомфортно. Крім того, системі необхідно, по санітарно-гігієнічним вимогам, виводити тепло з відпрацьованим повітрям. В іншому випадку, доводиться підняти потужність системи опалення і витратити газу в рази більше.

  • Гарантія суттєвої економії споживання газу – це автоматизація опалювального котла. Будь-які автоматичні системи призначені для підтримки правильної роботи агрегату і отримання економії палива. Додатково заощадити допоможе комбінована система опалення: газ + електрика.

  • Однією з новинок в даній категорії є терморегулятори, які за допомогою датчиків відстежують температуру на вулиці. Підвищення температури на вулиці призведе до зменшеної подачі газу.