Як заощадити на опаленні з Білюкс додатково 50%?

Як економити на опаленні

Тепло і економно: як знизити витрати з «Білюкс» на 50%

  • Інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» є в багатьох офісах і будинках, допомагають створити комфортний клімат в робочих зонах на виробництві.
  • Вибираючи такий інноваційний і екологічний спосіб опалення, як довгохвильові системи, ви гарантовано економите власні гроші.

Це цікаво!

  • 2013 рік ознаменувався для компанії випуском новинки – обігрівача з радіусною пластиною, яка збільшена на 20%.
  • Ця характеристика пристрою дозволила задіяти кут захоплення в розмірі 120 градусів.
  • «Білюкс» – це обігрівач зі здоровим теплом, так як всі матеріали і фільтри, які використовуються при виготовленні проходять строгий контроль.

Заощаджуємо додатково!

Фахівці компанії «Білюкс» в пошуках додаткового способу заощадити на опаленні, вивчили поширені помилки користувачів, які змушують платити більше.

Пропонуємо зупинити це марнотратство прямо зараз, і вивчити способи економії, які будуть корисні кожному.

Утеплення та ізоляція

Стіни будинку обробляють теплоізоляційним матеріалом – всередині і зовні. Таким чином, не доведеться обігрівати повітря на вулиці. Близько 33% тепла в будинку втрачається через відсутність або неправильншй ізоляції стін. 25% тепла «відніме» погане утеплення горища, даху в приватному будинку.

Для покрівлі існують спеціальні матеріали, які захищають її від зовнішніх впливів і не дають теплу вийти назовні. Люк, провідний на горище – безумовно, зручний. Однак неутеплена конструкція стає постійним «провідником» холодного повітря.

Закриваємо вікна та двері!

Вікна, що закриваються герметично – унікальна можливість зберегти до 20% тепловтрат в будинку. Вибираючи вікна з подвійним або потрійним заскленням, можна максимально скоротити втрати тепла в приміщенні. Лоджії і балкони з склінням допоможуть перезимувати в теплі.

Тепловідбивне плівка на вікнах дуже популярна, вона пропускає до 80% видимого світла. Поряд з цим, матеріал відображає 90% теплового випромінювання. Таким чином, в літній час в кімнаті прохолодно, а взимку – тепло.

Щоб усунути «мости холоду», монтаж вікон виробляють на одному рівні із зовнішньою стіною будинку. Для старих вікон можна використовувати ізолюючу стрічку: такий спосіб, як і раніше ефективний і доступний кожному.

Герметичне закривання дверей – простий спосіб зберегти до 20% тепловтрат в будинку. Ідеально, якщо в квартирі встановлено сучасну конструкція дверей. Щоб створити теплоізоляційний тамбур і збільшити температуру на 3 градуси, то можна встановити другі вхідні двері. Завдяки природній циркуляції, можна рівномірно розподілити тепло по об’єкту, залишивши внутрішні двері відкритими.

Це важливо! Кардинальна відмінність інфрачервоних обігрівачів від стандартних пристроїв полягає в наступному. Тепле повітря, згідно із законами фізики, легше холодного, тому піднімається вгору.

Звичайний режим роботи будь-яких нагрівальних приладів призводить до скупчення теплого повітря під стелею. Щоб тепле повітря досягло зони голови людини, доведеться прогрівати всі приміщення, а такий спосіб обійдеться досить дорого.

Білюкс акумулює зони обігріву точково. Тепло рівномірно розподіляється в приміщенні за рахунок відсутності повітряної циркуляції.

«Таємниці» економії

За допомогою щільних штор, які можна закрити після заходу сонця, можна зберегти тепло, яке виходить крізь вікна. Щоб не відкривати вікна для провітрювання приміщення, слід подумати про модернізацію вентиляційної системи. Реальний спосіб заощадити – рекуперувати тепло, що йде, з системи вентиляції і повернути його в приміщення.

Починаючи будівництво нової будівлі, використовуйте матеріали з високим ступенем енергозбереження. Наприклад, термоізоляційні покриття, деревину, пінобетонні блоки. Виконуючи енергозберігаючий проект, слід звернути увагу на розташування сторін будинку. Добре, якщо північна сторона будівлі буде глуха, а південна – максимально відкрита сонячному світлу.

Ну і не забувайте включати обігрівачі «Білюкс», як тільки відчуєте потребу!

Якщо висота стель більше 3 метрів, то потужність обігрівача розраховується за формулою 70 Вт/м2. Особливо актуально це для житлових будинків і приміщень, де всередині багато предметів. Підбираючи обігрівачі для складських приміщень, потужність краще розраховувати за формулою 120 Вт/м2. При використанні приладу в якості допоміжного опалення до вже існуючої система, можна обмежити потужність відміткою 1 кВт.