Як заощадити бюджет?

Як заощадити бюджет

Прописні істини економії

  • Їдучи з квартири надовго, вимикайте всі прилади з електромережі. Крім холодильника, зрозуміло.
  • Якщо йдете з кімнати більше, ніж на п’ять хвилин, не забудьте вимкнути освітлення.
  • Займаючись рукоділлям або написанням реферату, використовуйте місцеве світло – бра, торшер, світильник.

Економія і ефективність!

  • Збільшити ефективність роботи кондиціонера, можна за допомогою щільного закриття вікон і дверей.
  • Рівень яскравості освітлення може знижуватися за рахунок забруднення плафонів, люстр, ламп – до 35%.
  • Навчитеся використовувати природне освітлення по максимуму, включаючи штучне світло тільки, коли це дійсно необхідно.

Ваш бюджет – в ваших руках!

Андрій, Львів, 46 років

«Я – батько трьох дітей. Саме тому бюджет сім’ї завжди потрібно утримувати «в рамках» пристойності, інакше можна легко «просадити» півзарплати за тиждень. Незважаючи на те, що ми з дружиною заробляємо досить непогано, режим економії у нас «включений» цілодобово. Вважаю, що, скільки б грошей ви не отримували, економити потрібно завжди.»

«Спочатку хочу похвалитися результатом. Будь-які рекламні ролики на ТБ завжди обґрунтовані якимось досягненням: наприклад, красиве тіло – результат занять на тренажері, або білосніжні зуби – поліпшення після зубної пасти. Наша схема виглядає так: економне електричне опалення – покупка жаданого фотоапарата.»

«Відразу хочу сказати, що купили не «мильницю», а напівпрофесійний багатофункціональний апарат. Питання: що такого ми зробили з опаленням, і як на такому «марнотратном» для багатьох пункті вдалося заощадити?»

«Просто в нашому будинку з’явився інфрачервоний обігрівач «Білюкс». Не у однині, а в кожній з кімнат. Коли ми протестували один обігрівач, і зрозуміли, що це те, що потрібно, зробили замовлення на кілька штук. До цього перепробували різні види опалювальних електросистем, які начебто гріли нормально. Але коли доходило справу до оплати електрики, ставало зрозуміло, що деякі розваги та покупки доведеться відкласти до «кращих часів».»

«Конвектори та радіатори ненаситно «поглинали» енергію, віддаючи тепло в повітря, а для прогріву кімнати потрібен тривалий час. Стельові системи працюють під контролем терморегулятора: один раз встановили температуру, і не парімся. Розташування обігрівачів на стелі вирішило проблему безпеки пересування по будинку. Самі розумієте: кожен сантиметр на рахунку при такій кількості мешканців, а діти так і норовлять залізти туди, куди не можна.»

«З грудня 2014 вже використовували інфрачервоне опалення , і практично перезимували на ньому. В загальному, навіть, незважаючи на скачки тарифів, вдавалося відкладати. Ось, думаємо, на що цієї зими збирати будемо. І найголовніше, морози нас не лякають!»

Прописні істини: а ви не знали?

Якщо в будинку електрична плита, не кип’ятіть на ній воду для чаю або кави. З цим завданням набагато швидше і економніше впорається чайник. Візьміть за звичку використовувати телевізор, пральну машину і комп’ютер в економічному режимі.

Цікаво, що прилади в режимі очікування можуть «накрутити» близько кіловата за місяць. Щоб збільшити силу всмоктування пилососа і зменшити витрату електроенергії на 40%, регулярно очищайте мішок.

«Ненажерливий» прилад холодильник буде працювати ефективніше після регулярного розморожування. Не ставте холодильник в нішу, не обважуйте шафами з усіх боків. Інакше про економну роботу пристрою не доводиться говорити. Купуючи нові побутові прилади, віддавайте перевагу класу енергоефективності А ++, щоб заощадити до 20%.