Інфрачервоне опалення, електричні обігрівачі (електроопалення)

Білюкс

 

Не за горами сезон морозів і холодів. Унікальна особливість сучасних обивателів в тому, що вони не замислюються про опалення до перших заморозків. Потім дана проблема на очах набуває глобальних масштабів. Краще заздалегідь подбати про вибір і придбання опалювальних систем, щоб зустріти дощову осінь і морозну зиму в комфортному теплому приміщенні.

Електричне інфрачервоне опалення: переваги

З давніх-давен існує стереотип, що електрообладнання витрачає велику кількість енергії. Абсолютно вірно: електричні системи старого зразка, які використовували ще в радянські часи, «боляче били по кишені» господарів. Основна відмінність таких обігрівачів було в тому, що вони нагрівали повітря в приміщенні, а не оточуючі предмети і поверхні.

Електрообігрівачі нового покоління: геть міф про невигідну експлуатацію!

Принципово нова система роботи ІЧ-обладнання дозволяє говорити про менше енергоспоживання, ніж у «попередників». Інфрачервоні системи впливають на предмети, а не «намагаються» нагрівати всю повітряну масу, як старі електрозразки. Завдяки рівномірному прогріванню, інфрачервона система з легкістю замінить кілька обігрівачів часів СРСР. Додатково до всього, інфрачервоні обігрівачі набагато швидше справляються з прогріванням в приміщенні, а тепло всередині зберігається набагато довше.

Інфрачервоні електрообігрівачі

Компанія «Білюкс» виробляє і реалізує сучасне обладнання за вигідними цінами. В асортименті продукції є моделі для приватного і комерційного використання. Інфрачервоні системи відрізняються стильним дизайном і компактністю. Завдяки великому вибору товарного ряду, ви можете вибрати підходящий варіант, що ідеально відповідає потребам компанії.

ІЧ-обігрівачі для опалення

Сфера використання обладнання досить широка. Їх можна використовувати в міських квартирах, приватних котеджах, ресторанах, кафе. Можлива експлуатація електрообігрівачів як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках, верандах. Інфрачервоні опалювальні системи – прекрасний вибір для створення комфортної температури в офісах, фітнес-центрах, кінотеатрах, торгово-розважальних центрах.

Вибір інфрачервоних електрообігрівачів як опалення

Компанія «Білюкс» пропонує широкий вибір устаткування, яке стане в нагоді в різних галузях. У каталозі є величезний вибір електрообладнання для опалення житлових приміщень і комерційних організацій. Особлива перевага електрообігрівачів – можливість монтажу на стінах або стелі. Мобільність і легкість конструкцій дозволяє при необхідності транспортувати інфрачервоне обладнання в новий офіс або магазин. Електроопалення «Білюкс» ніяк не впливає на сухість повітряної маси, тому вологість повітря в приміщенні не змінюється. Оскільки спалювання кисню не відбувається, можна відзначити комфортну теплу атмосферу в приміщенні, де використовують інфрачервоні електрообігрівачі.