Інфрачервоні обігрівачі Армстронг і їх відмінність від Білюкс

Інфрачервоні обігрівачі Армстронг

Інфрачервоні обігрівачі Армстронг: порівнюємо з Білюкс

 • Отже, модельний ряд Армстронг використовується виключно для підвісних стель.
 • Конструкція інфрачервоного обігрівача зроблена у вигляді стандартної секції.
 • Ідея розробки обігрівача, який вбудовується в стелю, з’явилася майже відразу після винаходу інфрачервоних систем.

Стелі підвісні для Армстронг

 • Підвісні стелі використовують у багатьох приміщеннях, намагаючись швидко і ефективно вирішити проблему нерівних або занадто високих стель.
 • Підвісні стелі практичні, надійні, надійно приховують комунікації.
 • Інтер’єр офісів, торгових залів, медичних центрів, кінотеатрів, вокзалів, найчастіше облаштовують за допомогою підвісних стель.
 • При розробці інфрачервоних обігрівачів Армстронг вирішили використовувати стандартні розміри однієї секції стелі – 59,5 х 59,5 см.

Панельні інфрачервоні обігрівачі, як і довгохвильові системи Білюкс, знадобляться в якості основного джерела тепла або додаткового.

На жаль, Армстронги є малопотужними приладами – від 300 до 500Вт. Такий обігрів – витратна покупка, тому що доведеться купувати кілька стельових систем.

Моделі інфрачервоних обігрівачів Армстронг

Термік П-0,3 – сама малопотужна модель обігрівачів. Доречно розміщувати такі системи при дуже низьких стелях. Завдяки холодно-монтажної кромці, Армстронги можна вкласти в підвісні стелі.

Соло – 0,35 підійде для маленького приміщення, на зразок санвузла. Щоб домогтися рівномірного розподілу тепла, доведеться монтувати кілька штук обігрівачів в осередку.

 • Цікаво, що при використанні стельових інфрачервоних обігрівачів Білюкс , не доведеться купувати декілька приладів. Потужність модельного ряду опалювальних приладів починається з 600Вт – це значить, що ІЧ-системи будуть працювати більш ефективно і замінювати мінімум 2 Армстронга. А ціни на ці моделі приблизно однакові!

ІкоЛайн – стандартний стельовий обігрівач, який відрізняється товщиною 17мм. Підійде для невеликих приміщень. Потужність пристрою – 400Вт, а вага конструкції становить 4,2кг.

Найпотужнішою моделлю на ринку інфрачервоних Армстронг є Делсот ЕІ-0,5А. Така модель підходить для житлових приміщень, магазинів, офісів, виробничих площ, де висота стель складає від 2,2 до 2,8м. Якщо стелі вищі, доведеться збільшити кількість обігрівачів.

 • При монтажі електричних обігрівачів Білюкс не має значення висота стель. Конструкції можна розмістити на підвісах так, щоб обігріти окрему зону локально. При цьому, не доведеться «нарощувати» потужність приладу за рахунок збільшення кількості обігрівачів, як у випадку з Армстронгом.

Армстронги забезпечують опалення приміщення площею від 3 до 5м2 в якості основного джерела тепла, від 6 до 12м2 – в якості додаткового.

 • Розрахунок опалення інфрачервоними довгохвильовими обігрівачами Білюкс проводиться з формули 100Вт на 1м2: тобто, кіловатнік легко впорається з обігрівом кімнати об’ємом 10м2. І це в якості основного опалення! Для додаткового опалення потужності 600Вт буде достатньо для приміщення вдвічі більше – 20м2

Особливості роботи Армстронг

 • Інфрачервоні обігрівачі даного модельного ряду експлуатують в мережі 220В. Бажано використовувати ПЗВ, щоб уникнути перепадів напруги.

 • Щоб обігрівачі не вийшли з ладу швидко, їх слід регулярно очищати від пилу.

 • На струмопровідні частини обігрівачів ні в якому разі не повинна потрапляти волога!

 • Установка інфрачервоних вбудованих обігрівачів проводиться на відстані не менше півметра до предметів, що нагріваються.

 • Гарантійний термін приладів не такий великий – максимум три роки.

Виходить, що малопотужні Армстронги доцільно використовувати тільки в приміщеннях з підвісними стелями. Правда, недоліків у системи більше, ніж переваг.

 • Обігрівачі Білюкс можна використовувати в будь-яких приміщеннях, незалежно від різновиду стелі і площі. Крім того, показники потужності інфрачервоних обігрівачів Білюкс куди вище, ніж у «плиточок» – Армстронг. Швидкий нагрів до потрібної температури призведе до відключення приладу – і відповідно, до економії електроенергії.