Інфрачервоні обігрівачі для дачі: Відгуки!

Обігрівачі для дачі

Швидке опалення дачі. Відгук

“Добрий день.

Минулого літа побудував собі будинок, роботи по обробці ще не завершив до цього дня. Але опалення встановив вже у вересні. Порадили зробити опалення використовуючи інфрачервоні обігрівачі. Спочатку, я хотів застосовувати інфрачервоне опалення на дачі в якості резервного на період будівництва. Але в перші холодні вечори восени обігрівачі для дачі Білюкс мене дуже порадували.

Опалити дачу

По-перше, зручність управління. Я виставляю ту температуру на регуляторі, яку хочу фактично отримати.

По-друге, я використовую свою заміську дачу тільки на вихідні, тому спалювати електрику або газ на опалення, щоб не розморозити систему під час моєї відсутності мені не хочеться. По приїзду на дачу я збільшую температуру до 20 град., і буквально через годину в мене в домі тепло і комфортно.

По-третє, реально низьку витрату електроенергії.

Вважаю, що Білюкс впорався зі своїм завданням. Планував встановлювати додатково камін, але зараз вже сумніваюся в його необхідності. Навіть взимку при температурі нижче мінус 20 градусів, в кімнатах було тепло і комфортно.

Опалити дачу

Опалити дачу своїми руками

З монтажем теж проблем не було. Змонтував самостійно і швидко.

Ще дуже сподобалося, що у відмінності від конвекторов, при яких доводиться дихати перегрітим повітрям, при роботі інфрачервоних обігрівачів такого ефекту немає. У нашому районі дуже часто відключають електрику, іноді на годину, а іноді і на півдня. За моїми особистими спостереженнями, при відключенні живлення не відбувається швидкого охолодження приміщення. Мені пояснили, що це через те, що при роботі інфрачервоного опалення тепло збирається в предметах (підлога, стіни і т.д.). Це теж дуже зручно.

розрахунок опалення для дачі

Розрахунок опалення для дачі.

Для розрахунку необхідної кількості обігрівачів звернувся до одного з регіональних представництвБІЛЮКС УКРАЇНА“. Хлопці мені швидко зробили розрахунок і показали економію теоретичну. Можу сказати, що реально у мене витрати на опалення ще менше від розрахункового.
Окреме спасибі теплотехніку за її терпіння при роботі з такими допитливими клієнтами як я).
Чернов Сергій.