Дизайн інфрачервоного опалення Білюкс

Дизайн і матеріали Білюкс

Інфрачервоні тепловипромінюючі панелі BILUX (Дизайн Білюкс)

У стельових інфрачервоних панелей Білюкс основою є каркас з листової сталі або нержавіючого листа, придатного до застосування в агресивному середовищі. До каркаса прикріплені алюмінієві нагрівальні пластини із запресованим нагрівальним стержнем. Поверхня пластин піддана спеціальній гальванічній обробці SILICATING, яка дає термостійкість аж до 500°C. Залежно від споживаної потужності у панелей можуть бути одна, дві або три пластини. Панелі мають клемні коробки, до яких приєднується провід живлення. Типи з однією пластиною розраховані на напругу тільки 230В, дво- і трьохпластинчаті можна підключати і до 230В і до 400В. Під час експлуатації при належній схемі з’єднання можна включати пластини панелі по-окремо одну за одною, плавно, як треба, збільшуючи потужність панелі.

На малюнку внизу наводиться мікроскопічний знімок поверхні нагрівальної плити панелі після обробки SILICATING -збільшення 260 x (зроблено приладом BS 340).

Фото Білюкс

Кольорове оформлення стельових панелей Білюкс

Панелі з нержавіючого листа залишають без фарбування, панелі з листової сталі наприскуються порошковою фарбою кольором RAL 9010, у якій гарантується незмінність кольору навіть при температурних навантаженнях до 100°C. В інших відтінках стандартно не випускаються.

Попередження: Точність фарб залежить від налаштування вашого монітора