Відгуки власників Білюкс

Інфрачервоне опалення

Знак якості: рекомендації власників

  • На відміну від традиційних опалювальних систем, інфрачервоні обігрівачі не витрачають теплову енергію на нагрівання повітря, а потім – предметів.
  • Завдяки спеціальному нагрівального елементу, електрична енергія перетворюється в теплову. Промені спрямовані на поверхні, предмети, людей.

Розподіл тепла

  • Розподіл тепла відбувається так – близько 92% припадає на обігрів об’єктів, близько 8% – на нагрівання повітря.

Реальні відгуки власників інфрачервоних обігрівачів Білюкс ви можете подивитися тут

Заміське опалення: як економити, але не мерзнути!

Господарі, які рідко бувають на дачі, вибирають інфрачервоне опалення. Причому, цей вибір настільки очевидний, що не вимагає оскарження. Електрокотел – шлях до «руйнування», а також дуже небезпечний спосіб опалення. Якщо в зимовий період котел вимкнути, то це загрожує замерзанням води в системі, розривом труб. І, як наслідок – капітальний ремонт!

Говорячи про печі тривалого горіння, не можна повністю заперечувати позитивні характеристики даного способу. Але доведеться постійно тримати в будинку запас палива, а це дуже незручно. Раптом доведеться «нагрянути» в заміський будинок несподівано, а палива немає.

Інфрачервоні обігрівачі стали «улюбленцями» багатьох власників приватних будинків, квартир і офісів. У будинку може не бути газу або водопроводу, але електрика є в усіх садових товариствах і дачних співтовариствах.

Швидкий нагрів

Інфрачервоні довгохвильові системи Білюкс – те, що потрібно. Господарі, які придбали прилади, помітили, що тепло відчути можна вже через хвилину. Хоча тут все залежить від площі приміщення і потужності приладу – при неправильному підборі обладнання, тепла «атмосфера» може довго не наступити.

Боротьба з протягами

Навіть, якщо в будинку не нові вікна, інфрачервоні обігрівачі не втратять ефективність. Невеликі щілини в будинку не применшують достоїнств приладів. Головне – розташувати їх в правильному місці. Добре те, що під час роботи прилади не виділяють неприємних «ароматів». Тепловентилятори після включення видають запах гару, оскільки спалюються частинки пилу, що зібралися всередині.

Прекрасне самопочуття

Після недовгої роботи такого приладу може розболітися голова. До речі, причиною мігрені може стати і пересушене повітря в кімнаті від роботи обігрівача.

Інфрачервоні обігрівачі створюють «безболісну» теплу атмосферу.

Рівномірний розподіл тепла

Власники приватних будинків, які вже мали можливість перезимувати з системами Білюкс, відзначили особливість обігрівача рівномірно розподіляти тепло. Хоча стельовий обігрівач не можна буде підставити до ніг, як маленький «вітродув», зате і толку від нього буде більше. Малопотужний тепловентилятор зігріє тільки ноги, а завдяки стельовим системам буде тепле і комфортне в усьому приміщенні.

Економія не на словах, а на ділі!

Високий рівень ККД дозволив знизити енерговитрати. Господарі, які використовували в якості основного опалення інфрачервоні обігрівачі, відзначили зменшення рахунків за електроенергію. Виходить, що в «тандемі» з терморегулятором обігрівач працює всього двадцять хвилин на годину. В результаті – платити за комунальні послуги доводиться набагато менше.

Ті, хто раніше користувалися конвекторами або тепловентиляторами, змогли відчути не тільки зменшення суми за електрику, а й користь інфрачервоного випромінювання.

Температура в приміщенні при використанні інфрачервоних стельових обігрівачів складе приблизно +18-20 градусів, навіть при сильних морозах за вікном.

Незважаючи на безліч різновидів опалення, газові прилади встановлювати дорого і небезпечно, а топити дровами – це дуже клопітно.

Зазвичай в приватних будинках кожний сантиметр на рахунку, тому розташувати обігрівачі на стелі – кращий варіант. Тямущі господарі використовують інфрачервоне опалення і в теплицях, і на веранді, і в курнику.