Монтаж опалення цеху, складу, будинку культури, спортивного залу

Промислове опалення

Енергозберігаюче опалення та монтаж “під ключ” – це готові рішення опалювання великих просторів стельовими випромінюючими панелями БІЛЮКС.

Стельові панелі БІЛЮКС забезпечують оптимальний енергозберігаючий ефект для великих приміщень, таких як спортивні арени, спортивні зали, склади, виробництва і актові зали.

Цей тип стельового опалення може скоротити споживання понад 44% енергії у великих приміщеннях. Космічні технології систем стельового опалення ефективно використовуються для опалення складів або для контролю клімату в приміщенні у великих залах виробництва.

Опалення великих приміщень і залів стельовими панелями
Інфрачервоне опалення цеху
 

Великі приміщення можна нагрівати, використовуючи той же принцип, як у сонця, без нагрівання і руху повітря. Випромінюючі опалювальні панелі із стелі виділяють своє тепло за рахунок випромінювання. БІЛЮКС рішення опалення приміщень широко використовуються в різних галузях промисловості. Як правило, встановлені на стелю панелі, дуже ефективні для обігріву приміщень. Перевагою цієї технології є прямий ефект нагрівання на тілі, без необхідності нагрівати проміжний носій тепла (воду і повітря).

Опалення великих приміщень системами повітряного опалення
Опалення великого приміщення повітрям

При нагріванні повітря, приміщення нагрівають безпосередньо газові обігрівачі, електричні обігрівачі або за допомогою системи центрального опалення.
Повітря нагрівається прямо або побічно, і спрямовується в область, де це необхідно, щоб збільшити температуру в приміщенні.

Скільки енергії можна заощадити, використовуючи стельові панелі БІЛЮКС?

Одним з найбільш важливих аргументів при виборі системи опалення та охолодження для великого ізольованого простору, є – енергоефективність.

Традиційні системи повітряного опалення мають ряд недоліків в зв’язку з цим:

– Системи повітряного опалення вимагають високу температуру потоку.
– Щоб досягти необхідної температури, необхідно кілька годин.
– Нагріте повітря піднімається вгору і збирається під стелею, де тепло втрачається.
– Коли тепле повітря стикається з холодним стелею, це призводить до збільшення втрат тепла.

Випромінюючі стельові опалювальні панелі використовують той же принцип, як сонце, віддаючи більшу частину свого тепла через випромінювання, яке нагріває безпосередньо предмети внизу. Випромінювана енергія перетворюється в тепло лише після його вступу в контакт з поверхнею, наприклад, підлоги, стіни, предмети або люди.

Опалення приміщень за допомогою стельових панелей має такі переваги:

– Мінімальний ефект перепаду температур від підлоги до стелі
– Швидкий нагрів приміщення або верстата
-Вільний вибір джерела енергії, альтернативних джерел енергії, сонячні батареї, вітрогенератори
– зниження енергоспоживання більш ніж на 44% в порівнянні з іншими рішеннями.

БІЛЮКС може бути встановлений як додаткове опалення вже існуючої системи опалення або в якості повного рішення стельового опалення для будь-якого великого складу, опалення цеху виробництва і опалення актового залу будинку культури.

Опалення виробництва

Монтаж опалення актового залу

Теплий потік променів зі стелі також є популярним рішенням для опалення спортивних залів, будинків культури та опалення в школах. Потенціал економії енергії робить БІЛЮКС дуже вигідним альтернативним рішенням перед будь-яким іншим видом опалення. А легкість і швидкість монтажу стельових панелей БІЛЮКС призводить до того, що немає практично опалення яке можна було б змонтувати швидше і з меншими витратами, ніж БІЛЮКС.

Монтаж опалення спортзалу

Плюс до цього в Україні працює мобільна професійна бригада “БІЛЮКС-МОНТАЖ“, яка може встановити систему опалення в найстисліші терміни на будь-якій висоті в будь-якій точці України. Детальніше у регіональних представництв, тут.

понад 44%