Інститут Народознавства НАН України. Музей етнографії та художнього промислу

Проблема

В самому центрі Львова знаходиться краєзнавчий музей Інституту народознавства НАН України. У зв`язку з тим, що будівля дуже стара, то і вся система водяного опалення також була застаріла. Труби забиті, прочищати дуже важко, а замінити систему на нову дуже дорого та практично неможливо, оскільки довелося б завдати шкоди стінам в музеї. Здавалося б питання опалення приміщень, а також підтримки мікроклімату для збереження книг, зайшло в глухий кут.

Рішення

Тоді була запропонована до розгляду нова система опалення ТМ Білюкс. Ця система променистого опалення не вимагала величезних витрат на її монтаж, зовсім не пошкодила інтер’єрі, що було також важливо, створила відмінний мікроклімат для зберігання книг. Опалювальна площа: 1750 м2 (3 поверхи) Потужність системи Білюкс: 170 кВт Висота стелі: 4,5 м

Результат

Крім обігріву працівників музею також вдалось створити добрий мікроклімат для збереження експонатів та рідкісних книг музею.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.