Інструкції Білюкс Eco-Friendly – допомагають зберегти планету!

    Ми всі знаємо, що ми повинні робити більше, щоб піклуватися про планету, і саме тому Білюкс Eco-Friendly фокусується на “зелених” рішеннях, які піклуються про навколишнє середовище. Зростання споживання, веде до збільшення відходів, якими іноді стають абсолютно нові продукти це картонна упаковка і багатосторінкові паперові інструкції.

Щоб отримати 1000 кг паперу необхідно вирубати одинадцять дерев 50-ти річного віку. Будь-яка людина, що користується електронною інструкцією і електронною гарантією Білюкс Eco-Friendly, зберігає дерева.

БІЛЮКС пишається тим, що має можливість пропонувати енергоефективні продукти для поліпшення мікроклімату в приміщеннях. У наших розробках, основний акцент робиться на досягнення максимально можливого ефекту з найменшою витратою енергії – без шкоди для навколишнього середовища.

Чотири слова «Місцевий Клімат. Глобальний Комфорт» – це узагальнення того, що ми на БІЛЮКС відстоюємо. Наша продукція дозволяє створювати і управляти місцевим кліматом, в бізнес комплексах, промислових будівлях, офісах або дачах. Наші продукти також допомагають створювати здорову планету з оптимальною ефективністю використання енергії, ми гарантуємо, що наша продукція технологіями «розумного і здорового клімату».

У нас багато різних паперових продуктів, але тільки одна планета.