Інтерв’ю франчайзи Білюкс з Івано-Франківська

Інтерв'ю франчайзи Білюкс

Франчайзи компанії «Білюкс»

  • Франчайзи компанії «Білюкс» використовують всілякі способи для того, щоб донести корисну інформацію про інноваційні інфрачервоні системи до споживача.
  • Це і участь у виставках, і співпраця з магазинами опалювальної техніки, і організація промоакцій.

Білюкс на телебаченні

  • Франчайзи з Івано-Франківська пішли ще далі, скориставшись «зброєю масового ураження» – телебаченням.
  • У результаті на місцевому ТБ з’явився ємний ролик про інноваційні системи інфрачервоного опалення «Білюкс».

Подорож по Україні: новини від західних дилерів

Сюжет під назвою « Що таке довгохвильове опалювання« Білюкс»?» розповідав про систему з якої ще незнайомі багато жителів України. Щоб оплата комунальних послуг не вдарила по кишені в опалювальний сезон, франчайзи Івано-Франківська завбачливо відкрили жителям секрет економного опалення. Короткий екскурс в історію інфрачервоних обігрівачів дозволяє зрозуміти, що серед існуючих систем – Білюкс є безсумнівним лідером.

«За відчуттями можна порівняти м’яке тепло інфракрасників з ефектом від теплої підлоги.»

«Ось тільки установка теплих підлог складна і дорога. Та й не в кожному приміщенні можна укладати теплі підлоги! А ось обігрівачі Білюкс доречні всюди – в промисловості, в теплицях, в магазинах, на стадіонах, і звичайно, в житлових будинках.»

«Рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню – безперечна перевага системи.»

«Інші обігрівачі зазвичай женуть тепле повітря вгору до стелі, де він абсолютно не потрібен. Обігрівачі інфрачервоні Білюкс м’яко прогрівають поверхні, підвищуючи їх температуру. Від предметів нагрівається все навколо, а тепло не є нестерпним і сухим, як в інших випадках. Повітря свіже, а тепло комфортне, схоже з сонячними променями.»

«Протягом п’ятнадцяти хвилин система може нагріватися до +20 градусів. Такі швидкісні рекорди під силу тільки Білюкс! Ще однією істотною перевагою систем є робота за допомогою електрики. Дорожнеча газового опалення в Україні змусила багатьох власників перейти з газового опалення на електрику.»

«В ряду електричних приладів Білюкс є одним з кращих по екологічності та економічності. Інфрачервоні системи безпечні для дорослих і дітей, а це означає, що їх успішно можна застосовувати в лікарнях, дитячих установах, школах.»

«Заощадити з Білюкс можна до 50%! Це здається нереальним, поки рахунки на електрику зменшаться вдвічі! Коли опалення газом стало руйнівним і невигідним, слід шукати інші способи, які будуть настільки ж ефективні, але більш доступні для кожного. Обігрівачі Білюкс називають «тепловою завісою» від холоду. Поряд з функцією обігріву, системи допомагають позбутися зайвої вологості стін і стель, є ефективним способом позбутися від грибків, цвілі.»

«Білюкс – обігрівачі, які незамінні в деяких промислових галузях. Наприклад, за допомогою інфрачервоних систем можна прискорити висихання фарби або дерева. Щоб в приміщенні було комфортно, слід розрахувати опалення за формулою 50 Вт на один квадратний метр. Якщо квартира знаходиться в багатоквартирному будинку і утеплена не дуже добре, то доведеться «подвоїти дозу», розраховуючи систему опалення за формулою 100 Вт на один квадратний метр.»

«Варто сказати, що багато жителів Івано-Франківська та області вже взяли на озброєння опалювальну систему Білюкс. Обігрівачі можна зустріти в теплицях, медичних установах, на виробництві та в приватних будинках. Якщо ви ще не стали власником маленького інфрачервоного помічника, тоді звертайтеся в компанію Білюкс, або до регіональних дилерів компанії