Інвестиції у виробництво енергозберігаючих обігрівачів Білюкс. Повернення до 270% річних!

Шляхи отримання прибутку від інвестиції в виробництво

Get Adobe Flash player

На сьогоднішній день, питання отримання прибутку для багатьох підприємців стоїть дуже гостро.

Особливої актуальності набули короткострокові схеми інвестування, оскільки вони дозволяють отримати прибуток швидко. У більшості випадків, інвестиції в виробництво також відносяться до короткострокових схем інвестування і це один з найбільш високорентабельних методів збереження і збільшення капіталу.

Інвестиції в Україні стали реальністю і багато закордонних інвесторів вже оцінили привабливість нашої економіки: високу продуктивність праці при невисокій його оплаті (порівняно з європейськими стандартами) і величезний попит на інновації. Індикатором привабливості інвестиції в виробництво в Україні служать показники на фондовій біржі України, акції виробничих компаній на якій в період з 2009 по 2012 рік показували зростання до 140% в рік, в той час коли коливання валюти і банківські депозити були мінімальні.

Чим керуються при виборі  інвестиції в виробництво і що треба знати інвесторові?

Півфіналіст конкурсу "Інноваційний прорив 2011"

BILUX (Білюкс ) – фіналіст всеукраїнського конкурсу інновацій 2011

Інвестиції у виробництво – одна з найпривабливіших сфер вкладення коштів на сьогоднішній день. Прискорене отримання прибутку грунтується на тому, що виготовлена продукція відразу обмінюється на гроші, які споживач платить за товар. Якщо сфера виробництва, в яку були вкладені гроші, випускає затребуваний товар, то оборот капіталу володіє великою швидкістю (див. Стаття “Інвестиції в енергозбереження“). Відповідно прибуток, який приносять такі інвестиції, велика і її відразу можна повторно інвестувати.

Білюкс в ФОРБС 2011

Ми на сторінках FORBES – бренд №1 за ступенем довіри до бізнес і фінансової інформації

Тому головним початковим моментом (для інвестора) є правильна оцінка рентабельності продукції, а найголовніше – оцінка швидкості її реалізації, що залежить від ціни і попиту. Чому інвестиції в виробництво Білюкс – приносять до 270% повернення в рік? – Вам відповість при особистій зустрічі або запиті на електронну пошту, тут – комерційний директор Литвинов Олег Михайлович (достовірність інформації про фінансові результати Компанії Білюкс і її франчайзі, підтвердить незалежний фінансовий консультант Unicredit bankа – ми ведемо прозорий і чесний бізнес доступний кожному.)

В суму інвестицій входить

  • Паушальний внесок — 330 €. Входить розкрутка сайту + концепт-бук.
  • Мінімальний товарний запас — 2,000 — 10,000 €.
  • Початкові рекламні витрати — від 5,00 до 3,000 €.
  • Заповнити анкету Франчайзі

 

З нами Ваші інвестиції стануть реальним прибутком!