Система опалення дитячих садків

Система опалення дитячих садків

Масляні обігрівачі – не вихід!

  • Як тільки ми почули перший «чих», це означає, що незабаром захворіє півгрупи.
  • Вітаміни, якими посилено годують батьки діток, не допомагають.
  • Студені кімнати намагаємося обігрівати, як можемо.
  • На виділені державою гроші придбали масляні обігрівачі, хтось приніс власні пристрої з дачі заради дитячого здоров’я.
  • Ось тільки толку від них ніякого, швидше – шкода.

Повітря – сухий!

  • Повітря – сухий, дитячий організм як більш сприйнятливий до температурних перепадів, відразу починає реагувати.
  • Те там, то тут чуємо покашлювання малюків.
  • Дроти ж, натягнуті по підлозі, стають причиною падінь малюків, які носяться в ігровій кімнаті, немов урагани.

Усе найкраще – дітям!

Фахівець з дошкільного виховання Панченко Ольга, Полтава

«Починаючи з осені, в приміщеннях дитячого садка стає сиро і холодно. Справа навіть не стільки в особливостях конструкції, скільки в місцевому кліматі. Сонце вже не прогріває будинок, а центральна система опалення не працює. Дітлахи – великі любителі повзати по підлозі, сидіти на ньому. Незважаючи на те, що в групах постелений ковролін, холодне повітря невблаганно проникає всередину.»

«Крім того, тих обігрівачів, що вдалося купити на весь дитячий сад, дуже мало. Ось і доводиться переносити джерела тепла то в спальню, то в кімнату для занять. Така «турбота» чревата простудними захворюваннями. З задушливій кімнати хлопці потрапляють в непрогріті приміщення, і стають «жертвами» різких перепадів температури.»

Вихід є: «сонячне» тепло

«Зрозуміло, мова йде не про всім відоме небесне світило. Його промінчики зігрівають нас у весняно-літній період, а ось з настанням осені доводиться утеплювати будинки. На семінарі завідуючої запропонували спробувати інноваційне опалення – інфрачервоні стельові системи Білюкс.»

«Проблема опалення в дитячих установах, школах, лікарнях стоїть досить гостро, тому обговорюється в числі перших. У фонді дитсадка була певна сума з батьківського благодійного фонду, яку ми доповнили муніципальними засобами. На свій страх і ризик придбали обігрівачі в молодшу і середню групи. У вигляді експерименту.»

«Що сподобалося відразу, так це розташування на стелі. Самі знаєте, в саду кожен сантиметр на обліку: наочності, іграшки, конструктори, квіти. Яблуку ніде впасти.»

«Крім того, інфрачервоні обігрівачі абсолютно безпечні для наших бешкетників, які навіть при великому бажанні не зможуть до них дістатися. Раніше ми з них очей не зводили! Тепло від обігрівачів комфортне, непомітне, але відчутне! А найважливіше – це те, щоб навіть підлоги стали теплими. Саме там дітки проводять більшість часу.»

Екологія та економія – два в одному

«Завдяки екологічності та безпеки обігрівачів, змогли розмістити їх не тільки в ігровій кімнаті, але і в спальні. Встановили температуру, комфортну для дітей, що відповідає вимогам санстанції. Раніше, з цим були проблеми. Під час морозів доводилося сад закривати «до кращих часів». Тепер, думаю, найсильніші морози нам байдужи!»

«Найбільш сприятливі умови для вихователів і нянь – це те, що електричні обігрівачі працюють майже цілодобово. Годі й заходити в холодне приміщення і чекати, поки стане більш чи менш комфортно.»

Підтримуємо температуру +16 градусів навіть вночі, а вранці дуже швидко можна «нагнати» її до +22 буквально за півгодини.»

«Панацеєю для багатьох вихователів була забудькуватість у ставленні до включеним в мережу електроприладів. З інфрачервоними системами це не загрожує, тому що система працює автоматично, то включаючись, то вимикаючись. Грошей витратили досить, але воно того варте.»

«Найважливіше: опалення виявилося дуже економним, а рахунок за електрику зменшився. Ми думали, що щось з тарифікацією наплутали. Ні, все вірно! На радощах купили в сад новий телевізор. Ось така історія.»