Криївка

Проблема

З приміщень , де розташовані столики, через проходи виходило тепле повітря, а з коридору заходило холодне. Це призводило до дискомфорту відвідувачів, які сиділи за крайніми столиками. Часто відвідувачі просили знайти їм інші місця. Також необхідно було створити трохи комфортну температуру на подвір'ї в місці для куріння.

Рішення

На виходах, в коридорах та над касиром в сувенірному магазині встановлено обігрівачі Б 1000. В місці для куріння - У 2000.

Результат

Тепло не втікає з приміщення, за крайніми столиками знову сидять відвідувачі при комфортній температурі та радісно підхоплюють пісню " Ах, лента за лентою ...."

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.