Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі як основне опалення будинку

Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі

Основне опалення – інфрачервоні обігрівачі

  • Застосування електронагрівачів є більш перспективним і з точки зору екології, і економії.
  • Завдяки інноваційним технологіям, вдалося домогтися економної роботи електричних опалювальних систем.
  • Оскільки принципом роботи інфрачервоних довгохвильових обігрівачів є прогрівання поверхонь і предметів, то зайва енергія не витрачається на прогрівання повітря.

Інфрачервоні прилади – альтернатива природного обігріву

  • Цікаво, що інфрачервоні прилади – альтернатива природного обігріву.
  • Вплив довгими хвилями на організм людини сприймається як звичне природне тепло, і є найбільш корисними для організму.
  • Це випромінювання отримало назву «промені життя».

Особливе тепло – переваги

Головним достоїнством інфрачервоних обігрівачів Білюкс є нагрівання конкретних об’єктів, а не розсіювання тепла в повітрі.

Господарі, які раніше використовували масляні батареї в якості додаткового джерела тепла, часто скаржилися на головний біль. Інфрачервоні обігрівачі, навпаки, покращують самопочуття і не сушать повітря в приміщенні.

Якщо раніше інфрачервоні прилади використовувалися здебільшого в якості додаткового тепла, то сьогодні багато власників повністю переходять на корисне тепло в будинку. Ненадійність роботи централізованого опалення, недостатня температура нагрівання – основні причини.

Незважаючи на те, що тарифи на електроенергію «підскочили», правильне облаштування інфрачервоних систем дозволить вам економити ресурси і відчувати себе комфортно навіть в найхолодніший день.

Прилади нового покоління є кращою альтернативою електрообігрівачів. Для досягнення ефективного результату, вам доведеться тримати включеним масляний радіатор або тепловентилятор майже цілодобово. Зрозуміло, рахунок за електроенергію буде шокуючим.

Грамотний підбір інфрачервоних обігрівачів, виходячи з об’єму приміщень, підключення терморегулятора, правильна установка приладів – обов’язкові етапи облаштування надійної системи опалювання.

Потужність та інтенсивність тепла в будинку

При виборі одягу, ми не завжди орієнтуємося на якість матеріалу або бренд, а часом звертаємо увагу на вартість товару. Придбання інфрачервоних стельових систем не повинно здійснюватися за принципом «купити те, на що вистачило грошей», інакше очікувати ефективності роботи не доведеться.

Основні характеристики при виборі інфрачервоних приладів для облаштування основного опалення:

  • Місце розташування.
  • Потужність обігрівача.
  • Висота стель.
  • Якість теплоізоляції.

Купуючи обігрівач меншої потужності, ви незабаром зрозумієте, що бажаного результату не досягли. В результаті доведеться купувати додаткову кількість обігрівачів. Завищуючи потужність приладу, ви отримаєте потрібну температуру, але не понесете зайві витрати. А якщо потужність не достатня, то витрата електроенергії може бути більше!

Щоб підібрати оптимальну потужність довгохвильових систем, слід зробити розрахунок тепловтрат в приміщенні. Наприклад, при висоті стель до 3 метрів і неутепленої стіні в 2 цегли, на 10 м потрібно 1 кВт тепла.

Якщо планується використання інфрачервоних приладів в якості додаткового джерела тепла, то потужності потрібно вдвічі менше. Точний тепловий розрахунок допоможуть провести фахівці компанії Білюкс.

Якщо ви придбали інфрачервоний прилад без терморегулятора потужністю 1 кВт, то споживання його складе 1 кВт в годину – не більше, не менше. Прилад, що працює без відключення протягом доби, буде споживати 24 кВт.

Установка терморегуляторів змінить режим роботи обігрівачів. Залежно від бажаного температурного режиму, прилад буде працювати 15-30 хвилин протягом години.

Така система роботи значно знизить споживання електроенергії.

Слід подбати про потужності електричної мережі, щоб забезпечити стабільність тепла в будинку.