Магазин-прокат костюмів

Проблема

В магазині ТЦ не було передбачено системи опалення. Як і в більшості магазинів, займати бокові стіни батареями економічно не вигідно, оскільки зменшуються торгові площі. А ставити радіатори на підлогу не зручно ні для продавця, ні для відвідувачів.

Рішення

Встановлено систему опалення інфрачервоними довгохвильовими обігрівачами Білюкс. Обігрівачі кріпились до стелі. То ж вдалось не тільки опалити приміщення, а ще й зберегти торгові площі в магазині.

Результат

Обігрівачі Bilux не тільки опалюють магазин. а ще й чудово підійшли до загального інтер'єру. Тепер Bilux ще й частинка дизайну )

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.