Магазин Саме Те

Проблема

В новому приміщенні, що здавється в оренду зовсім відсутня система опалення. Магазин Саме Те - це одяг для вагітних та підлітків.

Рішення

Прийнято рішення на користь Білюкс, оскільки дана система дуже проста в монтуванні, може підтримувати стабільну температуру, не займає торгових місць на стінах та запобігає появі вологості на стінах. А це позитивно впливає на збереження товару. Також покупцям більш комфортніше в примірочних. Використано Б 1350 - 3 шт. Приміщення 37 м2.

Результат

Стабільна комфортна температура, як для працівників так і для відвідувачів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.