Магазин “За Гривні”

Проблема

Магазин на 3 поверхи. Опалення відсутнє. Загальна площа 800 м2. Висота стелі 4,5 м.

Рішення

Використано обігрівачі П 2000 - 30 шт. Встановлено лічильник трьохзонний та терморегулятори - програматори.

Результат

Магазин в основному опалювався вночі до температури +22. Зранку обігрівачі виключались та температура опускалась до кінця робочого дня до + 15. Що відповідало вимогам замовника та призвело до ще додаткової економії.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.