Магазин Золотий Вік | м. Холодна Гора

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Відкриття нової торгової точки на ринку біля м. Холодна Гора г. Харьков. Завдання - встановити ефективну систему опалення

Рішення

Хоч магазин і маленький за площею, він має 2 вхідні групи + повністю скляні фасади. Система опалення Білюкс дозволить підтримувати комфортну температуру, не дивлячись на великий потік людей

Результат

Більш 300 торгових точок опалюється системою опалення Білюкс на серпень 2021 року

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.