Оформлення електроопалення Білюкс

Оформлення електроопалення

Альтернатива газу: оформлення електроопалення

 • Вартість «блакитного палива» залежить від цін, які виставляють постачальники, а ось ціну електроенергії можна регулювати самостійно.
 • У європейських державах давно зрозуміли дану схему, тому електроопалення набуло масовість.
 • Наприклад, у Франції системи електричного опалення встановлено в 40% будинків, в Іспанії – в 30%.
 • Питома вага тепла, отриманого від електроенергії, в Норвегії становить 80%!

Як досягти економії?

 • Правильний вибір системи опалення та використання економічних інфрачервоних обігрівачів допоможе досягти максимальної економії.
 • Не слід забувати про пільгові тарифи на електрику для населення.

У опалювальний сезон, починаючи з 1 жовтня по 30 квітня, за обсяг електроенергії до 3600 кВт в місяць можна платити 21,54 коп/кВт*год.

Без оформлення пільг споживачеві доведеться платити за обсяги, що перевищують 800 кВт*год на місяць за іншими розцінками – 95,76 коп/кВт*год.

Загального обсягу електрики 3600 кВт*год досить, щоб опалювати протягом місяця квартиру або будинок площею до 120м2.

Утеплення житла

Що необхідно для оформлення пільгових тарифів?

Споживачі, які живуть в сільській місцевості, повинні звернутися до сільради, щоб скласти акт про відсутність газифікації в населеному пункті. Жителі міст і районних центрів можуть звернутися з цього питання в інспекції з енергонагляду, які контролюють режими споживання теплової та електричної енергії.

На підставі акта про відсутність природної газифікації, складається заяву в РЕМ або обленерго з проханням дозволити приєднати стаціонарну електроопалювальну установку до мережі постачальника. У заяві повинно включати назву об’єкта, місце розташування, паспортні дані громадянина.

Разом із заявою подаються такі документи

 • Опитувальник для населення із зазначенням параметрів об’єкта.
 • Квитанція про оплату вартості дозволу, отримання техумов.
 • Документ власника житла.

Якщо введення в експлуатацію електроопалення призведе до збільшення потужності на об’єкті, то необхідно створити проект переобладнання внутрішньобудинкових мереж або зовнішнього електропостачання за допомогою РЕМ. Після придбання необхідного обладнання проводиться реконструкція або будівельні роботи, в процесі яких виконується переобладнання системи опалення.

По закінченню робіт укладається новий договір з внесенням змін про користування електроенергією. У документі вказується можливість користування певними видами тарифів на електрику. Наприклад, при установці багатозонного лічильника тарифи можуть змінюватися в залежності від пори року або доби.

Щоб підвищити ефективність системи електроопалення, слід скористатися багатозонними лічильниками.

Таким чином, можна споживати в нічний період дешеву енергію. При двозонному обліку можна заощадити до 10%, при трьохзонному – до 9,6%.

Використання спеціальних таймерів, що збільшують навантаження на прилади нагріву вночі і зменшують днем, допомагає додатково збільшити економію.

В пріоритеті – економія з Білюкс

Важливий аргумент на користь стельових панелей – високий ККД пристрою, який становить 97%. Створюючи комфортне опалення в будинку, слід подбати не тільки про економічний тариф, але і про надійність системи.

Інфрачервоні «хитрощі»

 • Прямий нагрів інфрачервоних пристроїв дозволяє знизити температуру повітря на декілька градусів без відчутних змін.
 • Мінімальний температурний градієнт дозволяє зменшити енергорасход для опалення.
 • Інфрачервоні промені швидше нагрівають приміщення, на відміну від приладів, які гріють повітря.
 • Терморегулювання – основа роботи автономних систем опалення.